Para królewska oraz Sofia i Carl Philip na ślubie

Expressen

W miniony weekend para królewska oraz książę Carl Philip i księżna Sofia wzięli udział w ślubie Niklasa Gadelius i Julii Hamrin. Ceremonia ślubna miała miejsce w kościele Lidingö. Niklas jest synem jednego z najlepszych przyjaciół króla, Bertila Nordström, a także synem chrzestnym królowej.

Expressen
Musicie mi wybaczyć małe opóźnienia na blogu, spowodowane są awarią internetu.

6 komentarzy

  1. Mile zaskoczona jestem nadal publicznym pojawianiem się Sofii. W ciąży wygląda przepięknie,widać,że ten stan jej służy,to dla niej sama radość.

    OdpowiedzUsuń
  2. Król puszczający bańki <3

    OdpowiedzUsuń
  3. Sofia zawsze taka roześmiana, nawet na zdjęciach niepozowanych, ale co się dziwić, na jej miejscu też byłabym szczęśliwa, dobrze, że to docenia :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Co ona ma doceniać? :/

      Usuń
    2. To, że jest zdrowa,jest żoną i mamą, pieniędzy też jej nie brakuje, ma fajną rodzinę i przystojnego męża, który widać, że bardzo ją kocha. Dla większości ludzi może to być dziwne, ale ja uważam, że wyjść za mąż i zostać mamą to naprawdę wielkie szczęście w życiu. Może dlatego, że w tym roku skończę 21 lat i nigdy nie miałam chłopaka i nie zapowiada się na to by się w najbliższym czasie to zmieniło, dlatego fajnie, że Sofia chodzi uśmiechnięta i na pewno zdaje sobie sprawę z tego, że jest szczęściarą :)

      Usuń
    3. ja od 12 lat jestem w zwiakzu na odleglosc i tak naprawde to jestem sama i masz racje piszac szczesliwej Sofie, bo ma wszystko to co inne kobiety nie maja lub nie bed amialy i na Jje miejscu tez bym byla szczesliwa i tak tryskala energia i zgadzam się z anonimowa 29 sierpnia 00:45

      Usuń