Victoria i Daniel na koncercie Pera Gessle

2017/08/02

Svenskdam

Wczoraj wieczorem księżniczka Victoria i książę Daniel zostali zauważeni na koncercie Pera Gessle w ruinach Zamku Borgholm. Razem z nimi byli przyjaciele małżonków, m.in.  Johan Skarborg, który jest zaangażowany w działalność Prince Daniel's Fellowship.

Svenskdam
Svenskdam

Książęca para była w znakomitych nastrojach, żartowała z przyjaciółmi, śmiała się i nie szczędziła sobie czułych gestów. Vickan i Daniel już wielokrotnie słuchali koncertów Pera Gessle. Po raz pierwszy razem w 2004 roku. Artysta wystąpił również na koncercie poprzedzającym ślub pary wraz z Marie Fredriksson.

Svenskdam

5 komentarzy

 1. Kiedy najszybciej zobaczymy Estelle i Oscara oficialnie???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z pewnością na jakiś oficjalnych zdjęciach w październiku/listopadzie. Po wakacjach jest zawsze mniej okazji do ich zobaczenia. W drugiej połowie roku nie ma żadnych uroczystości na których dzieci mogłyby się pojawić. Z pewnością pojawia się jakieś zdjęcia ze spacerów, może Victoria albo Daniel zabiorą dzieci na któreś ze swoich wyjść. Aczkolwiek ciężko stwierdzić na tą chwilę.

   Usuń
  2. Ja myślę, że najbliższą okazją mogą być chrzciny drugiego dziecka Sofii i Carla Philipa, zależy od tego kiedy zdecydują się je zorganizować :)

   Usuń
 2. A czy wiadomo cokolwiek o pierwszym oficjalnym wyjściu Nicolasa,jakiekolwiek pogłoski,plotki?Jak myślisz,jest możliwe,że odbędzie się w tym roku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wczoraj wieczorem okazało się, że plac zabaw imienia Nicolasa w jego księstwie został otwarty 8 lipca. Dwór podał zdawkowo, że książęca rodzina "zamierza odwiedzić księstwo, jednak planowanie wizyty nie jest jeszcze rozpoczęte".

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.