Aktualizacja2: Rok z rodziną królewską po polsku!

2018/01/02

Witajcie, kolejny dzień upłynął trochę cicho na blogu, to wszystko dlatego, że pracuję nad tłumaczeniem programu Rok z rodziną królewską i ostatnich wywiadów na język polski.

W tej chwili mogę Wam zaproponować tłumaczenie ostatnich wywiadów księcia Carla Philipa i księżnej Sofii. Na tą chwilę możecie obejrzeć po polsku niemal połowę pierwszej części wywiadu (jutro tłumaczenie całości) w której książęca para opowiada o walce z cyberprzemocą i swoich własnych doświadczeniach. W drugiej części (w pełni przetłumaczonej) małżonkowie opowiadają o bardziej prywatnych kwestiach, czyli dzieciach i przeprowadzce. W najbliższych dniach pojawią się w tym poście kolejne części wywiadu książęcej pary (są jeszcze dwie).


Wywiady z książęcą parą nie pojawiły się w głównym programie Rok z rodziną królewską, tak jak i krótkie części wywiadów z Madeleine i Victorią. Dlatego też tłumaczę je w pierwszej kolejności. Na tą chwilę można obejrzeć program Rok z rodziną królewską z napisami w języku angielskim:Napisy można automatycznie tłumaczyć na polski otwierając stronę przez translator. Ponadto na kanale można znaleźć wiele programów o rodzinach królewskich (przede wszystkim skandynawskich), które tłumaczone są na język angielski.

Liczę na Waszą cierpliwość jeśli chodzi o tłumaczenie, jest to bardzo żmudna praca. Wszystkie kolejne części wywiadów po polsku będę dodawać w tym poście, więc zaglądajcie tutaj przez kilka kolejnych dni :)

10 komentarzy

 1. Program oglądałam już wczoraj, ale chętnie objerzę go jeszcze raz po angielsku w wolnej chwili. Zaskoczył mnie ten długi wywiad z królową Silvią, a bardzo ucieszyły te kulisy wizyty Victorii i Estelle na samym początku i na końcu, nie pamiętam tylko co to była za wizyta. Estelle jest przeurocza. Natomiast jestem trochę zaskoczona, że zabrakło kulis oficjalnej wizyty duńskiej pary książęcej w Szwecji czy chrzcin księcia Gabriela, o ile dobrze pamiętam pojawiły się tylko jakieś urywki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow super, że dodałaś! Jesteś wielka

  OdpowiedzUsuń
 3. CP miał łzy w oczach kiedy mówił o cioci i wujku - musieli być blisko ze sobą

  OdpowiedzUsuń
 4. Urocze kiedy opowiadają o dzieciach, wyobrażam sobie jak Alex tak biega po domu i woła braciszka

  OdpowiedzUsuń
 5. co to za piosenka na koniec filmu przy noblach ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudownie,na pewno obejrzę! Wielkie podziękowania za pracę: )

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziewczyny jak wejść na polski :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję jak nie wiem co:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Obejrzałam i muszę przyznać, że nie wiedziałam, że Sofia była aż tak atakowana z tego powodu, że spotykała się z Carlem Philipem. Może jest pewna siebie, wygadana, chciała być sławna,pozowała do nagich zdjęć i brała udział w żenujących programach, ale też trzeba przyznać, że teraz jest dojrzała, potrafi się wypowiedzieć i myślę, że sprawdza się w swojej roli. Bardzo chciałabym obejrzeć ich wywiad zaręczynowy z tłumaczeniem, bo bardzo mnie ciekawi, fajnie gdybyś miała to na uwadze :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.