Aktualizacja: Te Deum z okazji narodzin księżniczki Adrienne

2018/03/12

svenskdam

W południe rodzina królewska zebrała się na uroczystym nabożeństwie z okazji narodzin księżniczki Adrienne. Po mszy na Zamku Królewskim rodzina zaprosiła najbliższych na uroczysty obiad podczas, którego świętowali narodziny małej księżniczki. Niestety na Te Deum nie pojawiła się Eva O'Neill, w jego trakcie została zauważona na lotnisku, jak powiedziała: (Adrienne) jest piękna i niezwykle urocza. Kocham jej imię.
Księżniczka Estelle miała na sobie płaszczyk od Aletta i buciki Pom d’Api Mary Janes. Z kolei jej mama fioletowy komplet od Tary Jarmon, kopertówkę Quidam i buty Rizzo. Z kolei księżna Sofia wybrała komplet od Veronici Virta i buty StinaaJ.
14 komentarzy

 1. Victoria ślicznie wygląda

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, że zabrali Estelle, pewnie nie poszła do przedszkola skoro po południu imieniny jej mamy

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda że nie było Leonore i Nicolasa

  OdpowiedzUsuń
 4. Victoria bardzo elegancko. A Sofia okropna fryzura i niestety babciny żakiet i ten czarny kolor taki smutnyz nie pasuje do niej

  OdpowiedzUsuń
 5. Victoria fajnie wygląda, a Sofia zbyt skromnie i niezbyt trafiony kolor, za smutny na taką okazję .

  OdpowiedzUsuń
 6. Victoria jak stara baba, albo stewardessa. Sofia - śliczna fryzura

  OdpowiedzUsuń
 7. Sofia ślicznie wygląda, super, że jest też Estelle

  OdpowiedzUsuń
 8. Obie wygladaja dziwnie :/

  OdpowiedzUsuń
 9. A królowej i króla nie było ?

  OdpowiedzUsuń
 10. Mi wyjątkowo podoba się i Vic w fiolecie (genialnie do niej pasuje ) jak i elegancka Sofia z śliczną,trochę zalotną fryzurą.

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam małe pytanie czy Madeline była obecna na obiedzie czy przebywała z małą w domu ? :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawdopodobnie była z dziećmi na miejscu. Najczęściej po te deum odbywa się taki rodzinny obiad i są na nim wszyscy włącznie z młodą mamą i dzieckiem.

   Usuń
 12. Sofia faktycznie średnio i jakos staro jak na swoj wiek. Szkoda bo czasami wygląda tak pięknie . Vic super,żywe kolory bardzo jej pasują

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.