Aktualizacja: Światowy Dzień Wody + Victoria na ćwiczeniach wojskowych + więcej

2018/03/22

svenskdam

Dzisiaj wieczorem księżniczka Victoria pojawiła na seminarium "Wieczór dla wody" w ramach  Światowego Dnia Wody. Spotkanie zostało zorganizowane przez WaterAid - organizację, której Victoria patronuje od 2010 roku, była to pierwsza fundacja nad którą księżniczka objęła patronat po ślubie. 

 svenskdam

Na wieczór księżniczka wybrała sukienkę z najnowszej kolekcji H&M Concious oraz szpilki Gianvito Rossi.


Dzisiaj księżniczka Victoria złożyła wizytę w Amfibieregementet w Berga i wzięła udział w ćwiczeniach wojskowych jednego z batalionów. Następczyni Tronu przyłączyła się do żołnierzy podczas części z ćwiczeń i spróbowała swoich sił w strzelaniu i rzucaniu granatem.


Również w tym tygodniu Victoria dwukrotnie spotkała się z różnymi przedstawicielami Wallenberg Academy Fellows.We wtorek Victoria miała okazję poznać Jessicę Körning Ljungberg, Annę Dreber Almenberg i Lisę Hultman na Zamku Królewskim. Kobiety są naukowcami wspieranymi przez fundację Knuta i Alice Wallenberg. Od czasu rozpoczęcia programu w 2012 r. 174 młodych naukowców zostało członkami Akademii Wallenberg. Podczas wtorkowego spotkania Panie w trakcie trwających po trzydzieści minut prezentacji przedstawiły Następczyni Tronu tematy swoich badań. Z kolei wczoraj Victoria poznała kolejnych podopiecznych fundacji - Johannę Rosén, Kirsten Kraiberg Knudsen i Camillę Svensson. Tym razem spotkanie odbyło się w Täcka Udden w Sztokholmie. Niestety ze spotkań nie pojawiły się żadne zdjęcia.

8 komentarzy

 1. Victoria to niesłychanie silna i pracowita kobieta.

  OdpowiedzUsuń
 2. I love you my Princcess of Sweden!
  Gennadiy V. Strekozov Son of TATA!

  OdpowiedzUsuń
 3. Vic ślicznie w tej zielonej sukience

  OdpowiedzUsuń
 4. O co chodzi z tym, że Sofia założyła firmę dla Sary i swojego taty? Ktoś w komentarzu gdzieś pisał, a ja nic o tym nie wiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To sytuacja sprzed kilku lat o której pisałam na blogu. Sofia nie zarejestrowała firmy dla siostry i taty. Po prostu zarejestrowała swoje przedsiębiorstwo z siedzibą Zamku Królewskim, które prowadziła razem z siostrą. Nie wiadomo, czy firma nadal istnieje.

   Usuń
  2. Wiadomo czym ta firma się zajmowała? To było z Sarą? Myślałam, że ona zajmuje się kryminologią. Masz link do notki na blogu...

   Usuń
  3. Niewygodne pytanie zadałam??
   To jest to o czym wszyscy mówią brak obiektywizmu. Totalny...

   Usuń
  4. Spokojnie :) po prostu czasami nie mam czasu tutaj zajrzeć, nie trzeba od razu mnie oceniać. Komentarze się pojawiły, a ja teraz, kiedy mam na to czas, na niego odpowiem. Troszkę cierpliwości.

   To była firma zajmująca się doradztwem i marketingiem. Wątpię, że jeszcze funkcjonuje, szczególnie, że Sara jakiś czas temu przeprowadziła się do Niemiec. Tam teraz pracuje w swoim zawodzie. Nie mogę teraz odnaleźć tego posta na blogu, ale jeszcze poszukam wieczorem :)

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.