Lista rodziców chrzestnych księżniczki Adrienne

2018/06/07Anouska d'Abo 
Coralie Charriol Paul 
Nader Panahpour Friherre 
Gustav Thott 
Charlotte Kreuger Cederlund 
Natalie WernerLista rodziców chrzestnych jest nieco zadziwiająca, jako, że księżniczka Madeleine nie zdecydowała się wybrać nikogo ze swojej rodzin. Trzy osoby ze strony Chrisa: siostrzenica Anouska d'Abo, przyjaciółka i projektantka biżuterii, Coralie Charriol Paul oraz przyjaciel Nader Panahpour.

Księżniczka Madeleine wybrała swoich przyjaciół Gustafa Thotta (męża swojej przyjaciółki Lussan ), Charlotte Kreuger Cederlund i Natalie Werner.


Podwyżej herb księżniczki Adrienne. Od średniowiecza królowie i książęta mają herby w formie rzeźbionej lub malowanej z symbolami dla kraju. Herby członków Szwedzkiej Rodziny Królewskiej od wieku zachowują pierwotną formę z czasów Karla Knutssona Bondesa z połowie XIV wieku. Tradycyjnie w herbie znajduje się symbol Szwecji i monarchii - trzy korony. Herb został zaporjkeotwany przez heraldyka Henrika Dahlström. Z kolei monogram przez Vladimira A.

Całkiem możliwe, że szwedzkim mediom uda się zrobić zdjęcia z próby chrztu, dzisiaj po południu. Ja tymczasem zapraszam na LIVE Bloga od 11:20.

21 komentarzy

 1. Ani Daniel, ani Sofia? Naprawdę zadziwiające.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Osobiście byłam pewna, że jednym z chrzestnych będzie Daniel. A nawet jeśli nie on to któryś z kuzynów/kuzynek Madeleine ze strony królowej. W końcu ma ich sporo a jak na razie był wybierany tylko Patrick Sommmerlath.

   Usuń
  2. Dla mnie Daniel też był pewniakiem, ale cóż ich wybór. Może kiedyś u CP i Sofii książę Daniel doczeka się chrześniaka z tytułem ;)

   Usuń
  3. może nie są z rodziną tak blisko jak nam by sie mogło wydawać

   Usuń
  4. Maddie raczej nie jest z tą częścią rodziny tak blisko. Zdecydowanie bliżej z nimi są Victoria i CP. Aczkolwiek Madeleine ma chrześniaka/chrześnicę w Niemczech ze strony królowej.

   Usuń
 2. Połowy rodziców chrzestnych Adrienne nie znam ;) to był wybór Madeleine i Chrisa i musimy to uszanować, że wybrali takich rodziców chrzestnych, a nie innych. Jutro będzie wesoło-to jest pewne! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak sądzę! Będzie pięknie

   Usuń
 3. Nie jestem zaskoczona, pisałam że pewnie z Chrisa rodziny i jacyś znajomi.Choć też u ważałam że Daniel to pewniak,ale ich dziecko i ich wybór.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też byłam pewna, że jednym z chrzestnych będzie Daniel.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem bardzo zaskoczona wyborem chrzestnych.Szkoda,że nie ma Daniela ani Sofii,ani w ogóle nikogo znanego z rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 6. Obstawiałam Daniela jak chyba wszyscy no ale widocznie obcy ludzie bliżsi niż szwagier. Ta Maddie to też chyba ma trochę charakterku i nie tylko Sofii nie akceptuje.

  OdpowiedzUsuń
 7. Maddie chyba jest osobą z nienajłatwiejszym charakterem. Biorąc pod uwagę nie tylko ten chrzest ale całokształt zachowań.

  OdpowiedzUsuń
 8. Trochę mi żal że nie będzie Daniela, zawsze wydawało mi się, że się lubią i przyjaźnią i wybranie go na ojca chrzestnego byłoby zaszczytem, no ale ich wybór. Ich życie, ich sprawa

  OdpowiedzUsuń
 9. Byłam przekonana, że będzie jakaś nastolatka lecz obstawiałam Estelle de Geer

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A kto w tym gronie jest nastolatką?
   Anoushka ma 26 lat jeśli ją masz na myśli. Następnym razem sprawdz zanim coś napiszesz.

   Usuń
 10. Też jestem zaskoczona tą listą ale i tak nie mogę doczekać się uroczystości

  OdpowiedzUsuń
 11. Tez jestem w szoku ze nie ma Daniela lub Sofii. Maddie pewnie chciala cos tym udowodnic niestety stawia ja i jej stosunki z rodzina w nieciekawym swietle

  OdpowiedzUsuń
 12. Wyobrażałam sobie tą listę trochę inaczej, ale skoro tak wybrali to możemy się tylko cieszyć razem z nimi

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.