Victoriadagen - uroczyste obchody 42 urodzin księżniczki Victorii

2019/07/14O 14:00 książęca rodzina i para królewska pojawiła się w ogrodach Pałacu Solliden, aby powitać zebrane na terenie rezydencji osoby chcące pozdrowić i złożyć życzenia urodzinowe księżniczce Victorii.

Embed from Getty Images

Tradycyjnie uroczystości rozpoczął król krótkim przemówieniem i zainicjował odśpiewanie urodzinowej piosenki. W krótkiej mowie wspomniał również o pożarach trawiących Szwecję i ich ofiarach: Myślimy o Was tutaj w Solliden. Mikrofon trafił następnie w ręce Następczyni Tronu, która serdecznie podziękowała za przybycie do Solliden: Chcę Wam podziękować za przybycie tutaj dzisiaj, aby świętować mój maleńki jubileusz. Chciałbym również podziękować za zdecydowanie się na spędzenie tak miłego letniego dnia tutaj w Solliden. To coś, czego nigdy nie zapomnę. Mam nadzieję, że spędzicie naprawdę miły czas.

Embed from Getty Images


Wspaniałą galerię zdjęć prosto z Solliden znajdziecie tutaj - KLIK.

6 komentarzy

 1. Victoria przepięknie wygląda w tej sukience

  OdpowiedzUsuń
 2. Uroczy jest ten moment, gdy Victoria wygłasza powitanie otoczona dziećmi.
  Dopisała im pogoda :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Keep on working, great job!

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam wrażenie że Victoria miała na sobie tę sukienkę wygląda w niej ślicznie ale to Estelle kradnie cały show

  OdpowiedzUsuń
 5. Chciałabym kiedyś móc zobaczyć Victorię w Solliden.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.