Koncert z okazji 44 urodzin księżniczki Victorii

2021/07/14
Ze względu na pandemię uroczystości z okazji 44 urodzin księżniczki Victorii po raz kolejny zostały ograniczone. Zamiast spotkania w Parku Pałacu Solliden w południe Victoria wraz z mężem i dziećmi zapozowała do sesji zdjęciowej w ogrodach tuż po godzinie 15.00.


Wieczorem odbył się tradycyjny koncert w ruinach Zamku Borgholm. Po raz pierwszy pojawił się na nim książę Oscar.  Warto dodać, że Estelle ma na sobie sukienkę swojej mamy. Victoria nosiła ją w dniu swoich 10 urodzin, 14 lipca 1987 roku. Tegoroczną nagrodę imienia Victorii otrzymał Nils van der Poel, który na Olandii wylądował skacząc ze spadochronem. W ten sposób uczcił pamięć ofiar ubiegłotygodniowej katastrofy  lotniczej w Örebro w której zginęło ośmiu spadochroniarzy i pilot. Na koncercie zabrakło księżnej Sofii, która musiała zostać z dziećmi.


Z okazji urodzin Victorii, oficjalny fotograf książęcego ślubu, Paul Hansen, podzielił się nowym zdjęciem Następczyni Tronu z przygotowań do ślubu. 

15 komentarzy

 1. Sofia musiała zostać z dziećmi.
  No tak, bo Maddie nie ma trojga dzieci. Zachowanie Sofii jak zwykle poza jakimkolwiek poziomem. Ma rodziców, dwie siostry. I co nikt nie mógł zostać z Julianem, a dwóch starszych nie mogło być na koncercie? Druga Meghan się z niej robi.

  Ola

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest różnica między trójką kilkuletnich dzieci, a trójką z czego jedno ma trzy miesiące i jest karmione piersią. W normalnych okolicznościach księżne sa w tym czasie nadal na urlopie macierzyńskim i oficjalnie Sofia jest na nim nadal. Gabriel jest za mały na uczesnitctwo w koncercie. SRK zabiera tam dzieci dopiero od 5 roku życia. Zresztą rodzina królewska nie ma w zwyczaju zabierać wszystkich dzieci na ten koncert. Idąc tym tokiem myślenia powinna być tam już Leonore i Nicolas. To koncert z okazji urodzin Victorii I uczestniczą w nim tylko jej dzieci.

   Usuń
  2. Ale być może to ułatwiłoby sprawę? Zabranie dzieci ze sobą lub zostawienie z mamą/ siostrą?

   Ola

   Usuń
  3. Pozostaje się tylko zgodzić z Marleną. Sama mam dziecko i kiedy moja córka była taka malutka, to niechętnie zostawiałam ją nawet na chwilę. Kto ma dzieci, ten to zrozumie.

   Usuń
  4. Pytanie tylko, po co Sofia za wszelką cenę miałaby być na tym koncercie.

   Usuń
  5. Poza tym nie wiesz, jak Julian czuł się tego dnia. Takie małe dzieci czasami są tak niespokojne, że tylko przy matce przestają płakać.

   Usuń
  6. Ja się jeszcze zastanawiam skąd niby Sofia miałaby wziąć mamę lub siostrę? Z tego, co wiem jej rodzina na Olandii nie mieszka. A zabranie trzymiesięcznego niemowlaka na koncert? Delikatnie rzecz ujmując pomysł bardzo dyskusyjny...

   Usuń
  7. Po co? A po co była zawsze od 2014r? To urodziny szwagierki.

   Usuń
 2. Vic zawsze obrócony pierścionek? Czemu nosi go bokiem? Może trzeba go zmniejszyć..?
  Zuśka

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne zdjęcia księżniczki Victorii zwłaszcza to ślubne ❤️

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak zawsze panie zaprezentowały piękne, letnie sukienki, dzieci były urocze, pogoda dopisała - najmilsza, letnia uroczystość w monarchii. Choć okrojona, nadal zachowała swój klimat.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne zdjęcia Szweckiej Rodziny Królewskiej.Księżniczka Victoria pięknie się prezentowała ale moją faworytką jeśli chodzi o stylizacje jest księżniczka Madeleine.Z tego co pamiętam Księżniczki Victoria i Madeleine zawsze po urodzeniu dzieci brały udział,prawdziwym zaskoczeniem było uczestnictwo Madeleine po urodzeniu syna w czerwcu.
  Jeszcze raz piękne zdjęcia urodzinowe Victorii.Pozdrawiam D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak i Victoria i Maddeleine były ZAWSZE obecne na koncercie Victoriadagen. Sofia Alexandra urodziła w kwietniu i też była obecna. Juliana urodziła w marcu i teraz nagle nie mogła się pojawić. Mi się wydaje, że złamała tradycję, unikając Maddie. Obym się myliła.

   Ola

   Usuń
  2. Jeju znowu wałkowany temat rzekomego konfliktu Sofii i Maddie... Kwestia wieku dzieci nie ma tu nic do rzeczy może Alexander w dniu urodzin Vic czuł się dobrze był spokojny a Julian miał kolkę albo katar po co od razu snuć teorie spiskowe

   Usuń
 6. Cała rodzina pięknie wyglądała na koncercie. Śliczne zdjęcia :)
  Bardzo ładne jest także zdjęcie Księżniczki z przygotowań do ślubu.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.