Pytania i odpowiedzi


Wszelkie pytania dotyczące księżniczki Victorii możecie zadawać tutaj.

12 komentarzy:

 1. Księżniczka Estelle z okazji urodzin dostaje prezenty od swojego księstwa. Czy Victoria jak była mała tez je dostawała i nadal dostaje? A Madeleine?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawdopodobnie nie dostawały takich prezentów, jedynie z okazji osiągnięcia pełnoletności. Nie jest to jakaś tradycja, była to jedynie decyzja księstwa aby obdarowywać księżniczkę Estelle.

   Usuń
 2. Czy jest gdzieś dostępny pierwszy taniec Victorii i Daniela (chodzi mi o ich wesele)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, na YouTube.

   https://youtu.be/-aIBwXmrMEs

   Usuń
 3. Podczas wstąpienia na tron króla, przy królu był książę Bertil. Można przewidzieć kto będzie przy Vic? Daniel, królowa, Estelle, a może CP ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Krol był wówczas kawalerem, więc wybrał najbliższą sobie osobę, gdyby był żonaty to jego żona stałaby u jego boku. Oczywiście przy Victorii będzie Daniel. Chociaż całkowitą pewność będziemy mieli dopiero kiedy Vic będzie wstępowała na tron.

   Usuń
 4. Czy członkowie SRK mają prawo jazdy, jeśli tak, to którzy i czy samodzielnie jeżdżą samochodami, czy korzystają z usług szoferów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, wszyscy członkowie mają (chociaż nie mam pewności co do królowej Silvii). Ze względów bezpieczeństwa najczęściej korzystają z szofera, ale prywatnie jeżdżą również swoimi samochodami, najczęściej Madeleine, CP i Sofia. Victoria przyznała kiedyś, że rzadko jeździ samochodem.

   Usuń
 5. Czy Victoria albo jej siostra uczestniczyły w tzw. Balu Debiutantek, czy w ogóle, w Szwecji odbywają się podobnego rodzaju bale?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy Estelle lubi Eleonore?

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Swedish Princesses , Blogger