Vic, Daniel i Estelle na wakacjach w Norwegii + nowe zdjęcia Pary Królewskiej z NY + więcej

2014/02/23

Notka miała być jutro, ale udało mi się znaleźć chwilę, aby napisać ją jeszcze dzisiaj :)

Księżniczka Victoria, książę Daniel i księżniczka Estelle są od czwartku w Norwegii. Rodzina zatrzymała się w kurorcie w Hemsedal między Oslo a Bergen. Jest tam dużo śniegu i panuje świetna pogoda. Pobyt w Norwegi potwierdziła Annika Sönnerberg, Kierownik ds. Komunikacji Dworu Królewskiego. "Estelle [urodziny] świętuje prywatnie z mamą i tatą".

***


Pojawiły się zdjęcia Pary Królewskiej z Nowego Jorku, zostały wykonane 22 lutego:


Król i królowa byli na spacerze w Central Parku i zakupach w Bloomingdales.

W niedzielę para królewska udała się na lunch zięciem, podczas gdy Madeleine z córeczką odpoczywała w swoim mieszkaniu na Manhattanie :

***

Podróż do Nowego Jorku w przyszłym tygodniu planują Carl Philip i Sofia. Także Victoria, Daniel i Estelle polecą do USA po powrocie z Norwegii. 

***


Estelle znalazła się na jednym z królewskich jaj Pani Tiety Entjes-Weij, które wkrótce zostaną wystawione na Wassenaar w Holandii. Holenderska artystka Tiety Entjes-Weij urodziła się w 1975 roku, zaczęła malować w 1979 roku. Od 1990 roku, jej jaja są prezentowane na międzynarodowych targach. Oprócz księżniczki, będzie można zobaczyć na jajkach wizerunki Holenderskiej Pary Królewskiej i Ich córek.

***

W najbliższych dniach powinny zostać ogłoszone imiona córeczki Madeleine i Chrisa. 28 lutego król wraca do swoich obowiązków oficjalnych a tym samym Szwecji, więc prawdopodobnie tego samego dnia lub wcześniej ogłosi imiona wnuczki. Ja nadal żyję nadzieją, że będzie to już jutro, ale z pewnością król także chce spędzić czas z córką i wnuczką.

***


Prawnik rodziny królewskiej stwierdził, że dziewczynka będzie księżniczką, ale musimy jeszcze poczekać, aby zobaczyć pełny tytuł!

5 komentarzy

 1. Te jajka do mnie nie przemawiają :) Co do tytułu ciesze się, że będzie księżniczką, choć to niczego nie zmienia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Trochę kiepsko, że Chris pali :/
  Już się nie mogę doczekać kiedy ogłoszą imiona!;>

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim zdaniem Szwedzka Rodzina Królewska jest najsympatyczniejsza ze wszystkich rodzin panujących :)
  Uwielbiam królową Silvię !!

  OdpowiedzUsuń
 4. Oby jak najszybciej podali jej imiona :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Estelle na jajku wyglada jak karykatura

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.