Wizyta w Västergötland

2014/11/21

1z9ebF1JYJg.jpg

Z samego rana Victoria przybyła z dwu-dniową wizytą do Västergötland, a dokładnie Boras. Dzisiejszy program obejmował wizytę w Textile Fashion Center i Szkole Włókienniczej.


C-fssYMZirU.jpg

Najpierw Victoria udała się na spotkanie podczas którego dowiedziała się więcej na temat pracy Smart Textiles. Firma ta oferuje naukowcom i przedsiębiorstwom możliwość rozwoju innowacji, które zapewniają korzyści dla przemysłu, ochrony zdrowia i środowiska, w którym wspólny wątkiem są procesy tekstylne.

Przechwytywanie du2019eu0301cran-23.11.2014-au0300-18-44-54.png

Późnej Następczyni Tronu wysłuchała kilku prezentacji na temat różnych projektów z punktu widzenia zrównoważonego rozwoju. Księżniczka uzyskała informację jak biogaz i reaktory tkanin mogą być stosowane w operacjach na małą skalę i do wytwarzania paliw z odpadów włókienniczych.

Victoeriaq-8.jpg

Wizyta zakończyła się rozmową na temat zaawansowanej technologii tej marki oraz wizytą w wirtualnej przymierzali ubrań w laboratorium handlowym.

0Ael9N-nyhI.jpg

Dzień zakończył się w Mariestad, gdzie gubernator Lars Backstrom wydał obiad na cześć księżniczki. 

5 komentarzy

 1. Nie jestem przekonana do sukienki/spódnicy i bluzki (?) za to płaszczyk cudny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładna stylizacja, płaszcz też mi się podoba

  OdpowiedzUsuń
 3. Księżniczka Victoria ubrana okropnie , płaszcz za duży i workowaty, nadaje się dla starszej pani , a nie dla młodej dziewczyny , bluzka prześwitująca widać stanik, tylko spódnica OK.
  Nie wiem dlaczego Victoria ukochała sobie te workowate płaszczyki w stylu królowej Elżbiety. to już nie pierwszy raz ma taki na sobie.

  ps. Podczytuję ten Blog , i bardzo mi się podoba . Teksty konkretne , ładnie napisane . Dużo ciekawych zdjęć. Gratulacje dla założycielki .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim zdaniem to nie biustonosz, a taki motyw bluzki. W blasku fleszy tak się dziwnie "odkształca". Osobiście też mi się za bardzo nie podoba ta kreacja, choć dobrze podkreśla zgrabne nogi.;)

   Usuń
 4. płaszczyk rzeczywiscie ładny no i oczywiście cudowny uśmiech Wiktori

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.