Victoria w Finlandii

2014/11/27

edoris-2_11.jpg

Dzisiaj, księżniczka Victoria przybyła z krótką, jedno-dniową wizytą do Finlandii, aby wziąć udział w  Framtidsforum 2014.
W Hanaholmen Natępczynie Tronu powitała dyrektor generalny Gunvor Kronman i prezes wykonawczy Kimmo Sasi, tym samym zapraszając księżniczkę do Centrum Kultury. Na miejscu nie zabrakło Finów, którzy chcieli poznać Victorię.

nTglBKdOqBA.jpg

Trzy dziewczyny poniżej są fankami Victorii od lat i bardzo chciały ją poznać.

10568942_824202220972025_3876978022799197515_n.jpg

Hanaholmen jest centrum kulturalnym dla Szwecji i Finlandii w którym pracuje się nad rozwoje, kontaktów i współpracy między tymi krajami we wszystkich obszarach.
Centrum Kultury w Hanaholmen zainaugurowane zostało 01 czerwca 1975 przez króla Karola XVI Gustawa i prezydenta Urho Kekkonena.

yeP6ltoPG8M.jpg

Victoria otworzyła tegoroczne forum przemówieniem, w którym wspomniała o tym, że szczególnie nie trzeba było Jej namawiać do dzisiejszej podróży, ponieważ czuje się mocno związana z Finlandią.

cap_crown_pri_81_430x600.jpg

"Między naszymi krajami i naszymi narodami, istnieje silny związek, który tworzony jest dzięki długiej historii społeczności i ścisłej współpracy na wszystkich poziomach, aż od czasów Hanzy. "

TKavx4uBRxA.jpg

Seminarium podzielono na dwie części, w czasie przerwy victoria udała się na spotkanie z Podczas przerwy, spotkał się z uczestnikami Leadership Program - programu szwedzko-fińskiego dla młodych liderów biznesu, polityki i środowiska akademickiego. Celem programu jest zwiększenie 'wiedzy o ich możliwościach i wyzwaniach w przyszłości, oraz tworzenie i wzmacnianie sieci współpracy pomiędzy uczestnikami z Finlandii i Szwecji.

cap_crown_pri_48_430x600.jpg

Następnie Victoria wróciła na drugą część seminarium, w której podjęto temat przyszłości i obecnych warunków.
 Seminarium zakończyło się przemówieniem prezesa Funduszu III AP, który mówił o  Skandynawii jako możliwościach biznesowych.Moim zdaniem Vic wyglądała dzisiaj bardzo ładnie, sukienka pochodzi od fińskiego koncernu Ril's, żakiet pochodzi oczywiście od Malene Birger.  

5 komentarzy

 1. Sukienka mi się nie podoba, te ciapki są ohydne ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. FINÓW nie finlandczyków :P tzn podobno obydwie formy są dopuszczalne ale ogólnie przyjęte jest finów nie chce być wścibska wybacz :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Victoria wyglada świetnie :D chcialabym Ją poznać osobiście :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Moim zdaniem jedna z lepszych stylizacji w ostatnim czasie, oczywiście mam na myśli te codzienne a nie "balowe" ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo ładnie i stylowo

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.