Rodzina na spacerze + Madeleine na zakupach + więcej

2014/12/21

Balade-en-famille-pour-Madeleine-de-Suede-Christopher-O-Neill-et-leur-petite-Leonore-a-Stockholm-le-21-decembre-2014.jpg

Dzisiaj rano Chris, Madde i Leonore byli widziani na spacerze na Djurgaten.
W piątek Madeleine była widziana na zakupach w Sztokholmie. Towarzyszyła Jej przyjaciółka Luissan Gottlieb.Pojawiły się kolejne plotki dot. przeprowadzki Madeleine i Jej rodziny do Europy. Podobnież w najbliższym czasie dwór ma podać nowe informacje na ten temat.

***

Również w piątek król, królowa i książę Carl Philip przybyli do mieszkania Madde i Chrisa, aby świętować drugą ciążę księżniczki.

***

Kalendarz na przyszły rok już powoli się zapełnia. W styczniu oprócz wizyty w Polsce, Vic wraz z Danielem uda się do USA.

3 komentarze

 1. Świetne zdjęcie Madeleine rodziną.Księżniczka wydaje mi się bardzo szczęśliwa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Madeleine kwitnie, ciąża jej służy :) Ten rok będzie pełen emocji dla fascynatów Rodzin Królewski; Madeleine i Kate urodzą, Carl i Sofia wezmą ślub.. Chcę już tą połowę roku :D

  Zapraszam na bloga :)
  http://catherine-of-cambridge.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Pojawiły się zdjęcia Madeleine,Chrisa z córeczką dzisiaj rano ze spaceru:)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.