Stylizacja miesiąca - maj

2014/12/28

1473611-król-Carl-Gustav-la-Reine-silvia--950x0-1.jpg
1.
Obraz-1_1.jpg
2.
3.
Bezpośredni odnośnik do obrazka
4.
Pierwsze seminarium dla Fundacji momentu spadkobierca
5.
Inspiration Award 2014 Dzień Recyklingu
6.
7.
8.
9
10.
Zapraszam o 18.00 na post tematyczny ;) Jeśli dobrze pójdzie za jakiś czas przedstawię Wam post, który powoli tworze dzięki rozmowom i współpracy z polskimi blogerkami piszącymi o Szwecją bądź w niej mieszkającymi. 

6 komentarzy

 1. Super pomysł z napisaniem do dziewczyn !!! Już nie mogę się doczekać rezultatów :) Mega blog !!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie, zaglądnę wieczorem :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. 2 i 5 piekne stylizacje

  OdpowiedzUsuń
 4. Ze wszystkich blogerek moim zdaniem najbardziej się angażujesz w bloga. Pewna blogerka (nie będę mówić która) po prostu nas olewa. Ty natomiast starasz się i efekty widać bo twój blog jest najlepszy w tematyce o RK na drugim miejscu jest blog Larissy ;) Myślisz o tym by w przyszłości zająć się zawodowo czymś z rodzinami królewskimi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akurat jestem na etapie podejmowania decyzji w sprawie swojej przyszłości i zastanawiam się nad dziennikarstwem bądź filologią szwedzką. Fajnie gdybym mogła w przyszłości powiązać to co dzisiaj robię z pracą, bo na prawdę to lubię i praca nad blogiem sprawia mi ogromną przyjemność i daje satysfakcję :)

   Usuń
 5. Myślę, że gdybyś poszła na dziennikarstwo to może w przyszłości mogłabyś zostać biografką Vic !

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.