Wczorajszy bankiet na cześć Laureatów Nagród Nobla

2014/12/12

141211-KFAM-nobelmiddag-foto-H-Garlou0308v-046.jpg

Wczorajszego wieczoru, zgodnie z tradycją para królewska wydała oficjalny bankiet na cześć laureatów Nagrody Nobla na Zamku Królewskim. Powitanie odbyło się w sali Mer Blanche, obiad w Galerii Karola XI.

Biżuteria, akcesoria i detaliczna król obiad

Królowa Silvia zaprezentowała czerwoną, koronkową suknię.

912@70-6_7.jpg

Victoria zaprezentowała nową suknię z ciekawym tyłem (na pierwszym zdjęciu w tym poście można go zobaczyć) do tego ponownie Baden Fringe Tiara oraz naszyjnik, który otrzymała w spadku bo swojej cioci, księżnej Lilian.

912@70-5_7.jpg

Suknia Madeleine przypomniała mi kreację noszoną w ubiegłym miesiącu przez Victorię.

912@70-4_12.jpg

 Do tego Modern Fringe Tiara i z pewnością wygodniejsza fryzura.

1091586_600.jpg

Sofia prezentowała się bardzo pięknie, Jej suknia bardzo przypadła mi do gustu, z chęcią sama założyłabym coś takiego :)

912@70_29.jpg

Tego wieczoru Sofia zdecydowała się również na prostszą i z pewnością wygodniejszą fryzurę, we włosy wpięła piękną broszę.

Skarmavbild-11.12.2014-kl-22-27-16.png

11 komentarzy

 1. I tu Madeleine wygląda przepięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. najbardziej podoba mi się suknia Sofii i w ogóle Sofi wygląda tutaj najlepiej ;) na drugim miejscu Maddie a na trzecim Victoria- ten tył sukni ;/ o zgrozo ! ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Moją zdecydowaną faworytką jest Madeleine.U Victorii tył sukienki nie podoba mi się.Królowa Sylwia też bardzo ładnie się prezentowała jak również Księżniczka Christina.Pozostałe sukienki mniej lub bardziej mi się podobały.

  OdpowiedzUsuń
 4. Madelein ma piękną sukienke ale pozostałe też nieżle sie prezentują

  OdpowiedzUsuń
 5. Madeleine przepięknie! Sofia i Victoria też bardzo ładnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Madeleine jest najpiękniejsza ze wszystkich członkiń rodzin królewskich na świecie :D Zawsze wygląda zjawiskowo, nawet z dodatkowymi kilogramami, bardzo klasyczna uroda, tym razem również i suknia trafiona, bo niestety zdarzają się jej modowe wpadki...

  OdpowiedzUsuń
 7. Victoria na wręczeniu nagród fatalnie a tutaj też nieciekawie. Moim zdaniem to jedne z gorszych jej kreacji od lat jeśli chodzi o tę ceremonię.
  Madeleine znacznie lepiej, Sofia jak na debiut też ładnie, choć pierwszego dnia lepiej. Z bankietu sukienka mogłaby mieć inny kolor np zielony.

  OdpowiedzUsuń
 8. Chociaż na wręczeniu Nagród Nobla najbardziej podobała mi się suknia Victorii, to teraz uważam, że na wczorajszej kolacji najlepiej zaprezentowała się Madeleine i Sofia

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja również uważam,że Madeleine wygląda przepięknie.Na pierwszej i drugiej gali była moją faworytką.Victoria na pierwszej gali wyglądała jak księżniczka z bajki ze swą ogromną sukienką,u niebieskiej sukienki początkowo nie podobała mi się kokarda z tyłu ale teraz wydaje mi się że ma swój urok sukienki bajkowej.Królowa Sylwia jak na kobietę po 70 naprawę dobrze się prezentowała na obydwu galach.Panowie jak zawsze dobrze się prezentowali Król oraz Carl Filip,Daniel i Chris.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.