Rodzina królewska na wycieczce rowerowej!! - nowe zdjęcia

2015/07/20

expressen

Szwedzka Rodzina Królewska rozpieszcza Nas w ostatnich dniach, nie uważacie?

Mamy kolejne zdjęcia młodszego pokolenia rodziny, tym razem z wczorajszej wycieczki rowerowej. Słońce wreszcie świeci nad Olandią i w Solliden zrobiło o wiele cieplej (18 stopni). Dlatego też trzeba było ochłodzić małe księżniczki pysznymi lodami. Victoria, Madeleine, Chris, Sofia, Carl Philip oraz Estelle i Leonore postanowili zrobić z tego prawdziwą wycieczkę! Cała ekipa wsiadła na rowery i udała się do Pressbyrån w Borgholm. Wyprawa mogła okazać się nieco męcząca dla małych księżniczek dlatego podróż spędziły w siodełkach 

expressen

Jak łatwo rozpoznać, księżniczka Victoria nosiła oficjalną kurtkę Volvo Ocan Race, Sofia ponownie miała na sobie czarno-białą kurtkę, którą widzieliśmy na koncercie w Borgolm czy podczas wyścigów samochodowych. Madeleine miała na sobie bluzkę noszoną niedługo po narodzinach Leonore podczas wyścigów samochodowych w lecie zeszłego roku. Obie kuzynki miały na sobie urocze różowe kurteczki i kaski w tym samym kolorze. 

instagram
Jak możemy przeczytać w artykule szwedzkiego expressen, mało kto rozpoznał rodzinę w centrum Borgohlm. Po drodze zatrzymali się na stacji benzynowej Q8 przy wjeździe do Borgholm, miejscu, gdzie król i Silvia zostali sfotografowani po raz pierwszy w swoim Porsche 14 lipca 1973 roku (kto by pomyślał, że tego samego dnia, kilka lat późnej na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko?)
Wjeżdżając do miasta Madeleine i Victoria jechały obok siebie głośno się śmiejąc. Victoria i Carl Philip jechali rowerami marki Monarch (Victoria na męskim). Victoria i Daniel otrzymali damski i męski model "King" z okazji swojego ślubu w 2010 roku. Madeleine jechała na rowerze Kronan, a Christopher na rowerze górskim amerykańskiego producenta Trek. Księżna Sofia miała rower Wüsthof.W sklepie rodzina kupiła lody dla Estelle i Leonore, a Carl przyjrzał się okładkom gazet, na niemal wszystkich mógł zobaczyć siebie, Sofię, Victorię i Daniela podczas koncertu Roxette (także w witrynie wisiał ogromny plakat ukazujący czwórkę podczas koncertu).Następnie wyszedł przed sklep gdzie Chris czekał z dziewczynkami. Książę razem z Leonore zaczął bawić się w chowanego (zakrywał twarz dłońmi) mała księżniczka musiała go bardzo rozbawić, bo książę nawet się zakrztusił (czego to ludzie nie dojrzą nawet z daleka?) po zakupach nadszedł czas na powrót do domu. Tym razem rodzina wybrała inną trasę - promenadę księżniczki Estelle (drodze nadano taką nazwę na cześć Estelle w dniu jej chrztu w maju 2012 roku).  

***


Zbliża się kolejna okazja do zobaczenia Carla Philipa i Sofii. 29 sierpnia odbędzie się gala Project Playground w Örnsköldsvik. Pierwsza gala miała miejsce w ubiegłym roku i nie zabrakło na niej pary książęcej. Całkiem możliwe, że pojawią się również w tym roku, nie zapominajmy, że są honorowymi członkami zarządu organizacji. Bilety na przyjęcie kosztują 1545 SEK. 

17 komentarzy

 1. Ciekawe czemu nie było z nimi Daniela..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Daniel został prawdopodobnie z Louise Gottlieb, jej chłopakiem i tatą. Nie pojawiły się jak dodatkowo informacje o ich wyjeździe. Z pewnością nie,chcieli zostawiać gości samych sobie. Para królewska jest teraz w Rumunii, niespodziewanie pojawili się na 70 urodzinach księcia (jest tam także książę Albert z Monako).

   Usuń
 2. Gdzie są zdjęcia z tamtego roku z gali PP?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://katemiddletonreview.com/wp-content/uploads/2015/04/Prince-Carl-Philip-and-Sofia-Hellqvist-Project-Playground-gala-arrivals.jpg

   Usuń
 3. Co się dzieje podczas tej gali? Wiadomo coś więcej na jej temat? Jakieś nagrody? Loteria?

  Fajnie widzieć całą rodzinę razem, szczególnie w tak zwyczajnych chwilach. Daniel pewnie grał w golfa jak to ma w zwyczaju latem gdy wszyscy pojechali na wycieczkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma na ten temat informacji, w tamtym roku pojawiły się tylko ich zdjęcia z przybycia na galę, nie zaproszono tam pras, wiec nie ma,na,ten temat wielu informacj. Prawdopodobnie jest tam jakaś loteria, bądź tylko z biletów zbierane są środki na rzecz fundacji :)

   Usuń
  2. Dopiero po pewnym czasie pokazano zdjęcia z gali: http://katemiddletonreview.com/wp-content/uploads/2015/04/Prince-Carl-Philip-and-Sofia-Hellqvist-Project-Playground-gala-arrivals.jpg

   Usuń
 4. I za to ( że Nas tak rozpieszczają ) jeszcze bardziej Ich lubię ! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo lubię zdjęcia księżniczek Madeleine i Victorii z córkami takie nieoficjalne:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale szczegółowa relacja. Ludzie obserwowali :)

  OdpowiedzUsuń
 7. takie nieoficjalne zdjęcia lubię najbardziej :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajnie, każdy w czapeczce żeby się nie ujawniać, ale i tak ich ktoś rozpoznał skoro są zdjęcia :) Sofia z warkoczem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie sądzę by czapki miały być dla kamuflażu... przez nie bardziej zwracają na siebie uwagę przez to, że nie ma jej jedna osoba a kilka ;)
   Myślę, że lubią tak, bo Maddie często nosi prywatnie, np podczas joggingu.

   Usuń
  2. Victoria i Daniel również zawsze noszą podczas treningó,, ostatnio dało się zauważyć, że Sofia i Carl też. Chroni przed słońcem, a przede wszystkim zmienną pogodą i niespodziewanym deszczem

   Usuń
 9. http://kobieta.onet.pl/dziecko/plotki/wspolczesne-male-ksiezniczki/0lcdek

  http://fakty.interia.pl/galerie/swiat/dunska-rodzina-krolewska-na-paradzie-konnej-zdjecie,iId,1885039,iAId,167211

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajnie zobaczyć ich tak nieoficjalnie kolejny raz :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.