Victoria na... ślubie w Grecji

2015/07/29


24 sierpnia 2010 roku Następcy Tronów i wiele koronowanych głów przybyło do Grecji na ślub syna króla Konstantyna i królowej Anny Marii. Następnego dnia miał odbyć się ślub księcia Mikołaja i Jego wieloletniej partnerki Tatiany Blatnik.


Victoria i Daniel w fenomenalnych nastrojach z królewskimi przyjaciółmi bawili się na jachcie i w restauracji. Wraz z nimi na miejsce przybyła Madeleine. 


Wśród gości znaleźli się Maxima i Willem Alexander z Holandii, Letizia i Filip z Hiszpanii (Filip to kuzyn Mikołaja) księżna Mary z Danii i książę Haakon z Norwegii. Zabrakło kuzyna pana młodego, księcia Frederika oraz księżnej Mette-Marit. Można było także dostrzec księcia Joachima i księżną Marie oraz niemal wszystkich członków greckiej, duńskiej i hiszpańskiej rodziny królewskiej, czyli najbliższą rodzinę księcia Mikołaja.


Następnego dnia wieczorem odbył się ślub pary na greckiej wyspie Spetses. Na miejsce dotarł również książę Carl Philip.


Panna Młoda wyglądała wspaniale w koronkowej sukni i welonie. 

4 komentarze

 1. Suknia ze ślubu przepiękna! :)) Zresztą Madeleine też wyglądała ślicznie:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Najbardziej podobały mi się stylizacje Victori i Maximy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna panna młoda :) Reszta się również prezentuje fantastycznie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Suknia Tatiany jest jedną z moich ulubionych jeśli chodzi o królewskie suknie ślubne. Wprawdzie nie przepadam za taką ilością koronek, ale suknia idealnie pasowała do panny młodej, pory roku i scenerii. Nic dziwnego skoro Tatiana pracowała w branży modowej.

  Suknia Mary mi się podoba, taka letnia i pasowała kobiecie w ciąży, bo tak trochę maskowała brzuszek i tym samym to nie ona była w centrum zainteresowania czyli tak jak powinno być.
  Suknia Victorii też ładna, jednak nie wiem czy nie lepszy byłby bardziej stonowany kolor.
  Maddie - jak dla mnie dramat. Wyglądała trochę jak Barbie-syrenka. Fason sukni pasował, ale kolor w połączeniu z tą zbyt mocną opalenizną już wygląda źle.
  Brak zdjęć Letizii, ale dodam, że jej suknia była jedną z najgorszych na tym ślubie.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.