Sigvard Magnuson - syn Viktora i Fridy

2015/09/04
Książę Nicolas nie jest już najmłodszym członkiem rodziny. Kilka dni temu Svensk Damtidning poinformował, że 25 sierpnia na świat przyszło drugie dziecko Viktora Magnusona i Fridy Bergström. Ze szczęśliwą informacją wolałam poczekać, aż inne szwedzkie media również podadzą tą informację, niestety Svensk Damtidning w ostatnim czasie podupadł na wiarygodności. Dopiero wczoraj kolejne portale zaczęły potwierdzać informację. Pominę fakt, że jakimś cudem informacja o narodzinach chłopca zniknęła ze Svensk Damtidning.Drugie dziecko - chłopiec - (prawdopodobnie) przyszło na świat 25 sierpnia. Z informacji wynika, że chłopczyk otrzyma imię Sigvard. Najprawdopodobniej po wuju swojej babci, Sigvardzie Bernadotte (pisałam o nim tutaj - KLIK). Chłopiec jest czwartym wnukiem księżniczki Christiny, siostry króla Karol Gustawa.

Para z synkiem w drodze na chrzest Desiree Magnuson w kwietniu tego roku 

Jego rodzice Viktor i Frida, 11 grudnia 2012 rolu wydali na świat pierwszego syna Edmunda, który zarazem był pierwszym wnukiem dla księżniczki Christiny. Szczęśliwi dziadkowie byli w czasie porodu na wręczeniu Nagród Nobla.

Viktor i Frida nie są małżeństwem, chociaż nie raz pojawiały się plotki o sformalizowaniu związku przez parę.Jeszcze w tym roku księżniczka Christina zostanie babcią po pracy piąty. Jej kolejny syn Oscar Magnuson wraz z żoną, Emmą oczekują narodzin drugiego dziecka. Para pobrała się w 2011 roku w miejscowości Vence na Lazurowym Wybrzeżu. 10 lutego 2013 roku na świat przyszedł pierwszy syn pary.Co ciekawe pomiędzy wnukami Karola Gustawa i Christiny pojawiła się mała zależność. Król ma dwie wnuczki i wnuka, Christina dwóch wnuków i wnuczkę (nagrodzonych w tej samej kolejności). Sądząc po narodzinach chłopca w zeszłym miesiącu, kolejny wnuk króla powinien być dziewczynką ;)


Aftonbladet, expressen 

- - -

Bądź na bieżąco i polub Swedish Princesses na facebook'u!!

10 komentarzy

 1. zgodnie z ludową gatkom "córka kradnie matce urodę podczas ciąży" jeśli Vic jest w ciąży to będzie dziewczynka ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Emma zdecydowanie najładniejsza z synowych księżniczi Christiny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiktoria jest w ciąży! Potwierdzone!

  OdpowiedzUsuń
 4. POTWIERDZONO - VICTORIA I DANIEL SPODZIEWAJĄ SIĘ DRUGIEGO DZIECKA !! :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Dwór potwierdził! Czekamy na Royal Baby no.2!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Victoria jednak w ciąży??? Ale czasowo się zgrali, bo jeśli dziecko byłoby wcześniakiem to może nawet urodzić się w urodziny Estelle :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudowne wieści!! Ja stawiałam na problemy z tarczycą i hormonami jeśli chodzi o zmieniony wygląd -> http://www.kungahuset.se/royalcourt/royalfamily/latestnews/latestnews/thecrownprincesscoupleisexpectingachild.5.1dd4813214e8c44717393e.html

  Swoja drogą niezłe jaja: Para Królewska ma co roku wnuki :P w 2017 stawiam na dziecko dla CP&S.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ooo bardzo miło poznac nowe osoby :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.