Victoria na Brig Tre Kronor's i Sustainable Seas Initiative's Baltic Sea Seminar

2015/09/01Dzisiaj księżniczka Victoria bierze udział dwóch seminariach - Brig Tre Kronor's i Sustainable Seas Initiative's Baltic Sea Seminar. Teatem spotkań są wyzwania przed jakimi stoimy w ochronie Morza Bałtyckiego oraz logika mediów ponieważ: " Nabycie nowej wiedzy wymaga komunikacji ze społeczeństwem".


Punktualnie o 9.00 księżniczka przybyła na miejsce, jej obecność przewidziana jest do końca seminarium - godziny 14.00. Warto wspomnieć, że podczas przerwy na lunch Victoria udzieliła wywiadu dziennikarzowi SVT, John'owi Chrispinsson. Rozmowa zostanie wyemitowana na SVT2 jeszcze dzisiaj o 16.05, możliwe, że będzie również dostępna online.

Pierwsza galeria zdjęć ze znakami wodnymi jest dostępna tutaj - KLIK.

- - -

Bądź na bieżąco i polub Swedish Princesses na facebook'u!!

9 komentarzy

 1. Z każdym dniem jestem coraz bardziej zniecierpliwiona, ile jeszcze mamy czekać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm, dla mnie ta stylizacja też jest podejrzana, te zakładki na bluzce mają odwrócić uwagę.

   Usuń
  2. Myślę, że ten dzień nastąpi wraz z urodzinami Daniela lub po chrzcinach synka Madeleine ;)

   Usuń
 2. Brzuszka zdecydowanie nie widać.Jest tylko bardziej pulchna na twarzy i to może,ale nie musi świadczyć o ciąży.Cudownie by było gdyby w niej była. Estella powinna mieć rodzeństwo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo też brzuszka na tym etapie nie może być widać, ale pooglądałam dokładnie zdjęcia i moim zdaniem wyraźnie widać zmiany na twarzy Victorii. Nie wiem może to ta opalenizna tak przekłamuje a może na siłę doszukuję się jakiś oznak.

   Usuń
 3. może jednak nie jest w ciąży? i to tylko wymysły prasy ? choć mam cichą nadzieję że jednak jest :):)

  OdpowiedzUsuń
 4. Polubiłam blog na fb :) Testują naszą cierpliwość , ale bardzo fajnie by było gdyby Victoria była w ciąży :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Marleno a jak to było z pierwszą ciążą Victorii, czy przed oficjalnym info pojawiały się plotki, domysły i komunikat dworu był formalnością czy też była to kompletna niespodzianka dla wszystkich?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszyscy na to czekali, ale była to raczej niespodzianka, ponieważ ciążę ogłoszono po przerwie wakacyjnej rodziny królewskiej ;)

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.