Księżna Sofia w RPA

2015/11/09
Miniony tydzień księżna Sofia spędziła w Republice Południowej Afryki, gdzie wraz ze swoją przyjaciółką Fridą, członkami zarządu, pracownikami Project Playground, wolontariuszami i podopiecznymi świętowała piątą rocznicę założenia Project Playground. W piątek na oficjalnym instagramie i facebook'u organizacji pojawiły dwa filmiki na których Sofia i Frida wspominają momenty, które najbardziej zapadły im w pamięć. 

Jedno z moich najsilniejszych wspomnień to spotkanie z Yolandą, małą dziewczyną z ciężkim porażeniem mózgowym, doprowadziło ono do otwarcia "Zagraj na kółkach" naszego programu dla dzieci i młodzieży z różnymi niepełnosprawnościami.  -  księżna Sofia. 
I år firar Project Playground fem år! Det firas såklart på plats i Langa, Sydafrika - kåkstaden där vi först öppnade dörrarna år 2010. Project Playgrounds grundare, Frida och Prinsessan Sofia, delar med sig av sina starkaste minnen från en resa som varit allt och lite till. #projectplayground #bitförbit #prinsessansofia
Posted by Project Playground on 6 listopada 2015

Księżna miała na sobie niebieską bluzkę Project Playground Afrika, Frida nosiła białą wersję PP Sweden. Jak wiadomo Sofia spędziła w Afryce ponad tydzień. W Langa odbyło się wiele uroczystości i specjalnie zorganizowanych zabaw dla dzieci w związku z rocznicą. Sofia prawdopodobnie jest jeszcze w RPA.

W sieci pojawiło się także zdjęcie z 8 października, kiedy Sofia brała udział w spotkaniu zarządu Project Playground w Villa Godthem.


9 komentarzy

 1. Ten projekt to bardzo ładna inicjatywa, gratulacje dla Sofii, oby tak dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sofia is not in the white shirt. She is not in the team photos. They had a soccer/fotball game with staff from PPG South Africa vs staff from PPG Sweden. So Sofia would be in a blue shirt (Sweden) but I don't think she played in the game because of her pregnancy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniała Sofia, świetnie , że stworzyła i dalej działa w tym projekcie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. I teraz wszyscy krytycy mogą nabrać wody w usta, bo nie dosyć, że Sofia jest w ciąży to poleciała na drugą półkulę by wziąć udział w obchodach rocznicy PP! Brawo! SRK może być z niej dumna.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam Sofię! Project Playground był świetnym pomysłem!

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy co roku nagrywany jest "Rok z rodziną królewską"?
  Kiedy oni to publikują?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak każdego roku na początku stycznia. Program nie jest "publikowany" tylko emitowany przez szwedzki kanał SVT, który jako jedyna,stacja transmituje wszystkie wydarzenia na dworze królewskim. Późnej program jest udostępniany na kilka tygodni/ miesięcy online na stronie SVT.

   Usuń
 7. Cieszy mnie fakt, że Sofia dalej współpracuje z PP :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Super, że Sofia nadal działa dla PP ;)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.