Przyjęcie Project Playground

2015/11/26

Svenskdam 

Dzisiaj wieczorem para książęca, jako goście, przybyła na przyjęcie Project Playground do Królewskiego Teatru Dramatycznego w Sztokholmie. 

Expressen 

Podczas kolacji świętowano otwarcie nowego projektu Project Playground, na rzecz dzieci świeżo przybyłych do Szwecji. PP ma wspierać te dzieci i pomagać im w asymilacji w kraju.

Expressen 

Przybywając na miejsce para książęca udzieliła krótkiego wywiadu. Sofię zapytano o rady dla przyszłych mam, jak powiedziała "trzeba zachować spokój i nie słuchać zbyt wielu rad". Na pytanie, czy odbyła już "praktykę" w opiece nad dziećmi, odpowiedziała, że tak. Z przyjemnością spędza czas i opiekuje się Estelle. Z przyjemnością robi to także z Leonore i Nicolasem, jednak nie ma do tego wielu sposobności.Wśród zaproszonych znalazła się także Louise Gottlieb (najlepsza przyjaciółka księżniczki Madeleine) i jej partner oraz Robert i Katarina von Horn. Nie mogło zabraknąć także Fridy, przyjaciółki Sofii i współzałożycielki PP.

Expressen 
Expressen 
Expressen 

Co ciekawe na gali pojawiła się również... żona Jonasa Bergstroma (pierwsza z lewej na poniższym zdjęciu). Jak się okazuje jej organizacja Soft Coat od kilku lat wspiera Project Playground.

Expressen 
Sofia wybrała piękną koronkową sukienkę z rozkloszowaną spódnicą.

11 komentarzy

 1. Sofia ślicznie wygląda :) czekam na zdjęcia całej stylizacji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że jest też Luissan, z tego co zauważyłam lubią się z Sofią (przybyły razem na bankiet przed ślubem Madde i Chrisa). Za to jestem zdziwiona obecnością żony Jonasa, padlabym gdyby on sam się pojawił, ale do tego pewnie by nie dopuszczono, albo raczej on sam nie szukał by powodu do rozgłosu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Luissan jest śliczna. Sofia pięknie wyglądała lokach ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sofia ma piękny płaszczyk :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Luise jest bardzo sympatyczną osobą zawsze taka uśmiechnięta:)

  OdpowiedzUsuń
 6. czy dzisiejsze spotkanie będzie raczej spotkaniem bez obecności prasy czy można spodziewać sie fotek? czy dwór informuje o takich rzeczach?
  27 listopada - król Karol Gustaw, księżniczka Victoria, książę Carl Philip i księżna Sofia, spotkanie w związku wręczenia nagród Nobla.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dwór udostępnił jedno zdjęcie z tego spotkania, post będzie za jakiś czas :)

   Usuń
 7. Sofia pięknie ostatnio wygląda. Zaokrągliła się już trochę na twarzy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Sofia zachwyciła mnie tą stylizacją :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.