Spotkanie na Zamku Królewskim + Jak Daniel i Estelle spędzają piątkowe popołudnia?

2015/11/17

kungahuset

Dzisiaj rano Victoria towarzyszyła swojemu ojcu w spotkaniu Komisji Spraw Zagranicznych na Zamku Królewskim. Komisja jest organem doradczym dla rządu i parlamentu, zasiada w niej także król i następczyni tronu. W jego skład wchodzi Prezes oraz dziewięciu członków rządu i dziewięciu członków parlamentu.
Victoria miała na sobie sukienkę w Asos noszoną ostatniego dnia wizyty w Ameryce Łacińskiej oraz nowy blezer od Seraphine.

Victoria 45
svenskdam

***

Szwedzkie media poinformowały, że w każdy piątek książę Daniel wcześniej odbiera córeczkę z przedszkola i spędza z nią kilka godzin. Wówczas spędzają czas w Kulturhuset City Theatre bawiąc się "Rum för barn" (Pokoju dla dzieci). Mogą tam czytać książki, malować kredkami, farbami. Poza tym Estelle zaczęła regularnie (raz w tygodniu) uczęszczać do Knatteskutt. Jest to jedna z największych organizacji sportowych dla dzieci w Szwecji. Chodzą tam dzieci od trzech do siedmiu lat. Organizacja oferuje zajęcia z wielu dyscyplin sportowych i stylów tańca.

***

Już jutro Vic i Daniel będą w Varlmand, gdzie spędzą cały dzień. 

***

Nadal nie pojawiły się zdjęcia z wczorajszego spotkania zarządu Global Child Forum w którym rodzinę królewską reprezentowała księżna Sofia.  

3 komentarze

  1. Rozmawiali pewnie o wydarzeniach z minionego piątku.

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajny tata z Daniela, spedza czas ze swoją córeczką :) a nie jak co niektórzy się obowiązkami wymigują.

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.