Audiencja dla prezydenta + wtorkowe spotkanie

2015/12/04

victoria-3-ibl
svenskdam


Dzisiaj popołudniu księżniczka Victoria przyjęła na audiencji Prezydenta Afganistanu, Ashrafa Ghani, który odbywa jedno-dniową wizytę w Szwecji. Spotkanie odbyło się w apartamentach księżnej Sybilli. 

victoria-2-IBL
svenskdam
Victoria ponownie postanowiła odtworzyć stylizację z październikowego chrztu księcia Nicolasa i późniejszej wizyty w Ameryce Łacińskiej

Sąd victoria
svenskdam
zimbio / Victoria 22 października w Bogocie

***

We wtorek Victoria odbyła niezapowiedziane spotkanie w biurach  Tjejzonen. Jest to miejsce w których wolontariuszki dzięki rozmowom telefonicznym i mailowym dają wsparcie dziewczyną w wieku 12 - 25 lat. Księżniczka spędziła tam dwie godziny, dowiedziała się z jakimi problemami najczęściej borykają się dziewczęta, a także sama odpowiedziała wraz z jedną z pracownic na mail. Celem organizacji, założonej w 1998 roku,  jest zapobieganie chorobą psychicznym dziewcząt. 

kungahuset

***

Wszelkie najnowsze informacje, które mogą pojawić się w przeciągu weekendu będziecie mogli poznać w poniedziałek. Mimo to na blogu nie będzie cicho. Już jutro będziecie mogli przeczytać pierwszy post autorstwa czytelniczki Ani, a w niedzielę o 20.00 wziąć udział w mikołajkowym konkursie! 

4 komentarze

 1. Ale Vic brzuszek urósł od października )

  OdpowiedzUsuń
 2. Vic wygląda tak jakby miała rodzić już teraz, a nie w marcu ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak zobaczyłam zdjęcie z profilu to zaczęłam się zastanawiać czy podali właściwą datę. Zakładam że termin ma na początek miesiąca, ale to i tak jeszcze 2 miesiące. Na szczęście rośnie tylko jej brzuszek a nie ona cała :)

   Usuń
 3. Victoria wspaniale wygląda w tym kolorze ! :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.