Co nowego u Madeleine i Jej rodziny?

2015/12/09

Twitter


Już jutro całą rodzinę królewską zobaczymy na wręczeniu Nagród Nobla. Księżniczka Madeleine i Christopher O'Neill dotarli już do Sztokholmu, gdzie zostali zauważeni na zakupach.

***

Svenskdam

Dzisiaj rano dotarła do Nas smutna wiadomość. Zorro, pupil księżniczki Madeleine, został uśpiony. Jak się okazuje pies był chory i księżniczka podjęła decyzję o jego uśpieniu. Zorro towarzyszył Madde od wielu lat. Dostała go w prezencie od swojego byłego chłopaka, Jonasa Bergströma. Po zakończeniu związku para stoczyła batalię o psa (sensację wywołały doniesienia prasy o kłótni byłych narzeczonych na policji) i sąd oficjalnie przyznał opiekę nad nim Madeleine. Po tym indycencie Zorro nie opuszczał już Madde i zamieszkał z nią w Nowym Jorku. Po przyjściu na świat Leonore przez pewien czas zajmowała się nim para królewska, a Zorro zamieszkał na ten czas w Drottningholm. Kiedy rodzina zamieszkała w Sztokholmie dołączył do nich, a ostatnie miesiące spędził z rodziną książęcą w Anglii.

Facebook księżniczki Madeleine

The Royal Forums

***

Svenskam


Obecnie szwedzkie media najwięcej piszą o wywiadzie pary dla Skavlan. Jak się okazuje został on nagrany w londyńskim studio, wraz z Madeleine i Christopherem w programie pojawiła się Adele. Jak twierdzi prowadzący Madde i Chris to wspaniali, naturalni ludzie. W wywiadzie nie ma wielu rewelacji i nieznanych informacji. Para opowiada przede wszystkim o swoim życiu w Londynie i dzieciach. W rozmowie z Expressen Frederick Skavlan wspomniał, że rozmowy z dworem królewskim trwały od miesięcy, a on sam spotkał się z Madeleine i Christopherem kilka razy przed nagraniem. Para książęca pojawiła się w studio programu z jednym asystentem, co ciekawe Adele przybyła że świtą liczącą... 50 osób!!

Jak zdradziły media księżniczka opowiadała o swojej nieśmiałości i unikaniu publicznych wystąpień. W dzieciństwie rodzice musieli ją do nich niemal zmuszać, co kończyło się uciekaniem i wielkim krzykiem "biedni rodzice" skwitowała. Nadal nie lubi wywiadów i odpowiadania na pytania, ale jak powiedziała "próbuję".

Program będziemy mogli obejrzeć już w piątek wieczorem. O wszystkim będę informować na bieżąco.

8 komentarzy

 1. Nie jestem przekonana co do słuszności wystąpienia w tv. Wolałabym wywiad typu takiego z okazji zaręczyn, którego oni nie mieli, a tak wygląda to tak jakby Maddie stawała się celebrytką :/

  Szkoda pieska, ale na pewno nie było wyjścia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno Madde jest smutno z powodu Zorro :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie sądzę że to pomysł Madeleine z wywiadem wydaje mi się że dwór ja do tego wywiadu przekonał.Tyle lat z Zorro to duża strata.Już nie mogę się doczekać bankietu i stylizacji Madeleine na jutrzejszym rozdaniu Nobla:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na Hello jest video:

  http://www.hellomagazine.com/royalty/2015120928714/princess-madeleine-adele-jamie-oliver-merry-christmas/

  OdpowiedzUsuń
 5. To nie Zorro został uśpiony!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A kto? Rzeczniczką dworu wczoraj potwierdziła, że Zorro został uśpiony w zeszłym tygodniu.

   Usuń
 6. http://en.mediamass.net/people/princess-madeleine-of-sweden/dogrecovery.html

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.