Ostatnie spotkania Victorii + wyniki konkursu

2015/12/14

Princessesblog76

We wtorek 15 grudnia księżniczka Victoria towarzyszyła swojemu ojcu w audiencji dla laureatów tegorocznej nagrody Nobla. Po raz pierwszy możemy zobaczyć w całości noszoną już trzeci raz sukienkę Seraphine. 
Kungahuset


Dzisiaj, 14 grudnia, księżniczka Victoria spotkała się z zarządem fundacji swojego imienia. Fundacji Badań Naukowych Księżniczki Victorii wspiera badania naukowe, zapewnia wsparcie w kształceniu i szkoleniu w tym zakresie.

Kungahuset
Kungahuset

9 grudnia książęca para odbyła niezapowiedziane przez dwór królewski spotkanie. Małżonkowie udali się do Husby gdzie w jednej ze szkół wzięli udział w inauguracji projektu "Witamy w Szwecji" stworzonego przez Fundację Läxhjälpens, od kilku lat przez organizację pary książęcej. Podczas spotkania Victoria i Daniel dowiedzieli się więcej o nowym projekcie, a na szkolnej stołówce spotkali się z uczniami szkoły.

***

Bardzo się cieszę mogąc ogłosić wyniki konkursu!
Pierwsza nagroda - książka powędruje do Mikuna Mel.Magazyn Majesty otrzyma Anna.Gratuluję zwyciężczynią i proszę o kontakt mailowy 

18 komentarzy

 1. Będzie jakaś notka o Aret med Kungafamiljen?

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie , że Victoria wciąż pracuje :) Gratuluję zwyciężczynią :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładne kreacje laureatek 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedyś pisałaś że zamierzasz stworzyć "Get the Royal Style" czy będziesz robiła coś takiego w przyszłości?
  http://swedish-princesses.blogspot.com/2015/07/cztery-dni-z-ksiezniczka-madeleine_10.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń
 5. Straszne jest to, że na zdjęciach ze szkół w zasadzie nie widać ''rodowitych'' Szwedów ani Szwedek... 80% to muzułmanie. Szwecja ma słabe perspektywy przyszłości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W szkole zainaugurowano projekt "Witamy w Szwecji" i jak sama nazwa wskazuje, raczej nie witali rodowitych Szwedów w Szwecji.

   Usuń
 6. Kiedy pojawią się te zmiany na blogu o Mary ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pojawiły się już jakiś czas temu, zmieniła się autorka, tym razem (prawdopodobnie) już na stałe :)

   Usuń
  2. Czy mam rozumieć, że teraz Olga będzie autorką bloga o Mary? :)

   Usuń
 7. Co to znaczy sius konsulent?

  OdpowiedzUsuń
 8. Kiedy notka o spotkaniu Sofii w PP?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj nie zdarzyłam jej dokończyć, poza tym pojawiło się tylko jedno zdjęcie i postanowiłam, że lepiej będzie napisać o tym jutro, szczególnie, że jutro Sofia i Carl Philip będą odbierać choinki.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.