Spotkanie zarządu fundacji księcia i księżnej Varmland

2015/12/03

kungahuset

Dzisiaj rano książę Carl Philip i księżna Sofia spotkali się z zarządem swojej fundacji. Na zdjęciu powyżej możemy zobaczyć parę książęcą, Jana Lindmana, Karin Mattsson Weijber i Pera Stenbeck.

Fundacja została otwarta 13 czerwca tego roku w związku ze ślubem pary książęcej. Jej celem jest promowanie i wspieranie dzieci oraz młodzieży w sprawach opiekuńczo-wychowawczych. Kierunek działań tej organizacji został obrany przez Sofię oraz Carla Philipa z ich własnych powódek i jak mogliśmy przeczytać w oświadczeniu, tematy te są szczególnie bliskie ich sercom. 

14 komentarzy

 1. Nigdy nie było zdjęć ze spotkań z zarządem. Ale to miła odmiana:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja w takiej koszuli, jak ma na sobie Sofia, myję okna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja do takiej zakładam czarną ołówkową spódnicę, buty na obcasach i śmigam do pracy :)

   Usuń
  2. Ja tak samo :)

   Usuń
  3. Wybór odpowiedniej garderoby nigdy nie było to mocną stroną Sofii.Ładne stylizację można policzyć na palcach jednej ręki.

   Usuń
  4. Każdy ma inny gust. Ja lubię jej styl, szczególnie z codziennych wyjść i spotkań, takie stylizacje sama mogę odtworzyć i są eleganckie i komfortowe, a to najważniejsze. Mi podobają się niemal wszystkie jej stylizacje, a nieudane mogę policzyć na palcach jednej ręki. Sofia wygląda świetnie szczególnie podczas przyjęć i bankietów, jak dotąd nie podobały mi się tylko dwie z przyjęć - z wręczenia nagród Nobla i bankietu w trakcie jednej z wizyt państwowych. Reszta jest piękna. Ale tak jak powiedziałam każdy ma swój gust :)

   Usuń
  5. Może jeszcze się wyrobi z tą garderobą. :)

   Usuń
  6. Anonimowy3 grudnia 2015 18:48 --> bez przesady. Ładna, niebieska koszula.

   Usuń
  7. Kobieta po prawej tez raczej nie ma sukni do kostek tylko zwykły sweterek i bluzkę, więc Sofia ubrała sie jak najbardziej w porządku

   Usuń
  8. Mi też podoba się jej styl

   Usuń
  9. Nie można niewiadomo czego wymagać. Ona w czerwcu została księżną i dopiero się wdraża i uczy. Także jej styl ulegnie z czasem zmianie. Jednak na wszystko potrzeba czasu :) styl każdej księżnej, księżniczki, królowej zmieniał się na przestrzeni lat, więc to niemal nieunikniony proces.

   Usuń
  10. Kobieta po prawej nie ma sukni do kostek, ale ma elegancki żakiet. Kobieta po prawej nie jest księżną.
   Sofia jest żoną Carla Philipa, a nie tej kobiety, więc powinna się dostosowywać do jego klasy (on ma elegancki garnitur), a nie patrzeć na styl innych kobiet. Przepraszam dziewczyny, ale taka jest moja opinia:)

   Usuń
  11. W porównaniu ze Stephanie z Luksemburga, czy siostrami z Yorku nie jest aż tak źle

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.