Stylizacja miesiąca

2015/12/01

Księżniczka Victoria 

1


2
3
4
Victoria 56
5
Victoria 45
6
7
8
victoria-daniel-ibl
9
victoria-silvia-ste
10
11
12
13

Księżna Sofia 
1
2
3
4
5
6

Księżniczka Madeleine 

1
2
3

6 komentarzy

  1. Marleno czy zastanawiałaś się może nad czym takim, by sukni wieczorowych nie umieszczać w zestawieniu stylizacji miesiąca a dawać pod koniec roku i wtedy można by było głosować i na zwykłą i na suknię wieczorową? Konkretnie chodzi o stylizacje z tiarą, orderami. Ankiety pokazują, że zazwyczaj wygrywają tylko takie stylizacje, a inne nie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie, w tym roku już tego na pewno nie zmienię. Zastanowię się nad tym, ale uważam, że jest dobrze, wybieramy stylizację miesiąca, a suknie wieczorowe i stylizacje z tiarami się do nich zaliczają. Uważam, że to za dużo zachodu z kilkoma ankietami. Na koniec roku wybierzemy najlepszą stylizację roku, a w takim plebiscycie powinny wziąć udział najlepsze stylizacje z każdego miesiąca. A skoro czytelniczki uważają, że na przykład w tym miesiącu któraś z księżniczek najlepiej wyglądała w sukni z tiarą to Wasza decyzja i Wasze głosy :) mi w pełni odpowiada to rozwiązanie i uważam, że jest sprawiedliwe. Każda ankieta ze stylizacją miesiąca ma na celu wyłonienie jednej stylizacji, która 3 stycznia weźmie udział w głosowaniu na stylizację roku, w tym plebiscycie bierze udział 12 stylizacji. Uważam, że byłoby niesprawiedliwe oddzielnie oceniać codzienne stylizacje i suknie wieczorowe. Takie było założenie stworzenia tych ankiet i na razie nie zamierzam go zmieniać.

      Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.