Victoria na wykładzie Emericha Roth

2016/01/25

Svenskdam

Z samego rana księżniczka Victoria rozpoczęła swoje oficjalne obowiązki w tym tygodniu i na kilka minut przed godziną 9.00 przybyła do szkoły Viksjo, aby wziąć udział w wykładzie Emericha Roth w ramach rozpoczynającego się dzisiaj Tygodnia Pokoju.

Emerich Roth i Hedi Fried otworzyli Föreningen Förintelsens överlevande (Towarzystwo ocalałych z Holokaustu).  Oboje bowiem przeżyli "Zagładę Żydów" dokonaną przez III Rzeszę. Postanowili podzielić się swoim bólem i straszliwymi doświadczeniami i zobowiązali się do mówienia prawdy na temat Holokaustu, od wielu lat dzielą się swoją wiedzą, przez to ucząc tolerancji i współczucia.

Svenskdam

Warto wspomnieć, że 27 stycznia ubiegłego roku Emerich Roth i Hedi Fried, wraz z księżniczką Victorią, przybyli do Naszego kraju na obchody 70 rocznicy wyzwolenia obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau. Post na tem temat znajdziecie tutaj - KLIK.

Król i królowa udali się w tym tygodniu do Meksyku. W związku z tym na kilka najbliższych dni Victoria przejmie wszystkie obowiązki swojego taty i będzie pełniła funkcję regentki do końca miesiąca. Z tego powodu będzie to pracowity czas dla Następczyni Tronu.
Vic wybrała dzisiaj bluzkę w asymetryczne wzory noszoną we wrześniu ubiegłego roku, niedługo po ogłoszeniu ciąży.

***

Znaleźliście już najnowszą zakładkę do której odnośnik w postaci zdjęcia dodałam na pasku bocznym? :)

10 komentarzy

 1. Victoria dzisiaj płakała prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Reagowała dzisiaj bardzo emocjonalne, ale przy słuchaniu takich historii nie powinno to dziwić. Po wykładzie miała udzielić wywiadu, powiedziała jednak tylko kilka słów i głos się jej załamał.

   Usuń
  2. Można gdzieś obejrzeć ten wywiad? ;)

   Usuń
  3. Urywek tutaj:
   https://www.instagram.com/p/BA9zA43xSV2/

   Usuń
 2. Cała Victoria. Zaangażowana sercem we wszystko, co robi:)

  O której Gala Sportu?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie dziwię się Victorii , że tak zaaregowała .

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna jak zawsze!

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.