Dzisiejsze spotkanie Victorii

2016/02/15

Svenskdam

Dzisiaj przed południem księżniczka Victoria przyjęła na audiencji przewodniczącego Zgromadzenia Ogólnego ONZ, Morgensa Lykketoft. Następczyni Tronu podjęła z nim temat zrównoważonego rozwoju, spotkanie miało ścisły związek z dołączeniem Victorii do grupy zrównoważonego rozwoju ONZ.

Na tą chwilę jest to ostatnie spotkanie Victorii przed porodem. Nie wiadomo, czy ostatecznie księżniczka zdecydowała się przejść na zasłużony urlop. Wszystko wskazuje na jej regencję podczas nieobecności króla w kraju. Możliwe, że odbędzie kilka spotkań nie zapowiedzianych w agendzie. Jedno jest pewne, najbliższe dni nie będą już tak intensywne dla przyszłej mamy.

Szwecja już żyje zbliżającymi się narodzinami królewskiego potomka, nie ma gazety w której nie znalazłoby się choć jedno zdjęcie ciężarnej księżniczki. Spekulacje na temat miejsca porodu, nadal żyją swoim życiem. Wszystko wskazuje na ponowny poród, w znajdującym się blisko pałacu Haga, w szpitalu Karolińska. Mimo to nadal szwedzkie media piszą o planowaniu przez Victorię porodu w domu, śladem swojej mamy. Możliwe, że bliżej faktycznie planowej daty porodu dwór wyda stosowne oświadczenie w którym po informuje o miejscu w którym nowy członek rodziny królewskiej przyjdzie na świat.

8 komentarzy

 1. Tak czy inaczej, pewnie nie zostało już dużo czasu do porodu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I biorąc pod uwagę wygląd Victorii, chyba zacznę sądzić, że będzie dziewczynka...

   Usuń
 2. To oczekiwanie jest najgorsze. Uwielbiam Vic i mam nadzieje, że dba o siebie i o dziecko. Może w przyszłym tygodniu przyjdzie na świat mały książę lub mała ksiezniczka? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wolałabym żeby narodziny nie miały miejsca w tym tygodniu, bo nie mam za bardzo czasu na śledzenie wszystkiego na bieżąco:-) Zresztą jak się spojrzy na kalendarium urodzin i rocznic w rodzinach królewskich to marzec (np. zakładka na blogu Larissy) to marzec wypada dość blado w porównaniu do stycznia i lutego więc może jednak poczekamy trochę dłużej???

  OdpowiedzUsuń
 4. Coś czuję, że Vic urodzi kolejną dziewczynkę i urodzi najpóźniej 20 lutego :D
  Nigdy jeszcze nie udało mi się poprawnie oszacować narodzin żadnego Royal Baby, więc nie słuchajcie mnie ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Wygląda łądnie ale widać po niej ,że to ostatnie chwile ciąży .Wygląda na wyczerpaną .

  OdpowiedzUsuń
 6. Zastanawiam się tylko, jak będą się układały relacje Sofii z mężem i dziećmi... Uczucie się wypali,dzieci wejdą w trudny wiek i mogą zacząć się kłótnie i kryzys małżeński. Król też był bardzo zakochany, też kliknęło, a później zdradzał żonę. W przypadku Carla Philipa może być podobnie:( Może być moment, w którym wypomni Sofii przeszłość w odpowiedzi na zarzut o romans i powie, że to małżeństwo jest błędem. Teraz wszystko jest OK, ale przeszłości nie da się wymazać, można jedynie powiedzieć, że się o niej zapomniało. Tylko to chyba nie jest proste, zwłaszcza w momencie problemów małżeńskich, które zdarzają się nawet w najlepszych związkach.

  Marlenko, opublikuj mój komentarz, bo piszę co myślę i nikogo tym nie uraziłam. Każdy może inaczej widzieć ich relacje w przyszłości. A życie nie jest tak słodkie, jak początki ich związku, czy ich ślub. Jak będzie-czas pokaże...

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.