W oczekiwaniu na królewskie narodziny - ciąża po królewsku- księżna Mary

2016/02/03


Dzisiaj kolejny post autorstwa Ani, przyjrzymy się dwóm ciążom księżnej Mary. W czasie drugiej ciąży ogłoszonej pod koniec lata 2006 roku księżna Mary pojawiła się publicznie 102 razy
21 kwietnia 2007 roku, w Szpitalu Uniwersyteckim w Kopenhadze, żona Następcy Tronu urodziła córeczkę, Izabellę Henriettę Ingrid Margrethe. Dziewczynka ważyła 3.350 kg i mierzyła 50 cm.


Chrzest księżniczki odbył się 1 lipca 2007 roku w kaplicy Zamku Fredensborg


6 sierpnia 2010 roku duński dwór królewski podał szczęśliwą nowinę po raz trzeci, tym razem radość była podwójna, księżna Mary spodziewała się bliźniąt.


8 stycznia 2011 roku o godzinie 10.39 przyszedł na świat chłopiec, Vincent Frederik Minik Alexander, dwadzieścia minut późnej o 10.56 na świat przyszła dziewczynka Josephine Sophia Ivalo Mathilda.


Dzieci zostały ochrzczone 14 kwietnia 2011 roku w Kościele Holmen.

5 komentarzy

 1. te zdjęcia stylizacji strasznie niewyraźne, 8 w jednej linii to zdecydowanie za dużo by cokolwiek zobaczyć, no i są nienaturalnie rozciągnięte w pionie,
  gdyby nie to zdecydowanie łatwiej by się oglądało

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się, żadnej stylizacji nie można się dobrze przyjrzeć, jest ich zdecydowanie za dużo i są nienaturalnie porozciągane. Lepiej by było gdyby wybrać kilka przykładowych dla każdego miesiąca ciąży i gdyby miesiące były podpisane tak jak to robiłaś wcześniej.

   Usuń
  2. Popieram :) Choć może w czasie wygrywania były w porządku , tylko strona je nieco "zmodyfikowała" :D

   Usuń
 2. Obserwując te dwa posty można dostrzec jak Mary wyrosła na prawdziwą damę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Stylizacje Mary w czasie ciąży z bliźniętami najbardziej mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.