Aktualizacja: Sofia, Carl Philip i Alexander w Bastad - prywatna środa i dzisiejszą konferencja

2016/08/04

Svenskdam 

Dziś księżna Sofia uczestniczy w spotkaniach "Gränslösa möten" jako honorowy członek zarządu Project Playground. Ponadto w konferencji biorą udział Frederik Reinfeldt czy Bo Nilsson. Jak podano w trakcie obiadu omówiony zostanie zrównoważony rozwój. Jak podał Bo Nilsson  Project Playground i Gränlösa möten nawiązali współpracę w celu otwarcia nowych lokali, zwiększenia odpowiedzialności społecznej i stworzenia lepszych warunków dla dzieci i młodzieży.

Chcemy spowodować wzrost i rozwój, oferując ciekawe miejsca i modele wydajności pracy dla ludzi z różnych środowisk, z  różnymi  doświadczeniami i umiejętnościami. Zacierają się tradycyjne granice między poszczególnymi gminami, branżami i kulturami. To właśnie mieszanka i różnorodność staną się przewaga konkurencyjnego jutra. - czytamy na oficjalnej stronie Granslosa Moten.

Svenskdam 

Księżna zdecydowała się na elegancką i zarazem wygodną stylizacje na dzień pełen spotkań, wykładów i konferencji prasowych. Do czarnych cygaretek i szpilek dobrała bluzkę od Hugo Boss, specjalnie przerobioną dla księżnej z sukienki.


W tym czasie książę Carl Philip zajmował się synkiem. Panowie postanowili wybrać się więc na spacer wraz z Siri.

Svenskdam 
Expressen Kungligt Instagram 

Wczoraj książęca rodzina przybyła do Bastad w związku z dzisiejszą konferencją Näringslivsdagen w której bierze udział księżna.

Expressen 

Wczoraj Sofia i Carl Philip z synkiem zostali zauważeni w mieście z synkiem. Para książęca z pewnością chciała spędzić wspólnie trochę czasu w ważnym dla obojga miejscu. To właśnie tam małżonkowie poznali się w lipcu 2009 roku.

Expressen 
Expressen 

Wraz z nimi do Bastad przybyli przyjaciele Jan-Åke Hansson i Josephine Yllner. Jan-Åke Hansson jest przyjacielem księcia od czasów szkoły i był jego drużbą na ślubie. Panowie spędzili wczoraj kilka godzin na torze kartingowym w Laholm. Z kolei Sofia i Josephine były widziane na lunchu w nowej restauracji w porcie, gdzie zjadły krabowe taccos. 

Expressen 
Expressen 
Expressen 

Późnej Sofia była widziana na spacerze z synkiem i przyjaciółmi. Nie wiadomo na jak długo książęca rodzina zostanie w Bastad. Prawdopodobnie już niedługo ponownie będzie na Olandii.

Expressen 
Expressen 

12 komentarzy

 1. Połączyć przyjemne z pożytecznym- Sofii i Carlowi to się udaje. Księżna odbyła ważne wyjście,ale mogli też spędzić czas razem,z synkiem i przyjaciółmi.
  Jak dla mnie Sofia ubrana trochę zbyt luźno i nieformalnie,ale ona tak lubi.
  Karolina Joanna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Luźno i nieformalnie? Wręcz przeciwnie: cygaretki, ładna i zarazem elegancka bluzka + szpilki - w sam raz na takie wyjście.

   Usuń
 2. Świetnie, że połączyli oficjalne wyjście Sofii ze spotkaniem z przyjaciółmi ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. czy Sofia siedzi tylem do wozka? ciekawe czy Alex byl w srodku? nie umialabym nic przelknac w takiej pozycji... wpadlaby pod budke pszczola, dziecko moglo sie zachlysnac pokarmem gdyby mu sie ulalo i nawet by nie wiedziala... a co dopiero o kims kto podchodzi i robi zdjecie ksieciu, albo jakis wariat je wyrywa z wozka i ucieka... nie do pomyslenia...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W żadnym wypadku Alexandra nie było w środku, jaka matka siedziała by tyłem do wózka z własnym dzieckiem? Alex był w tym czasie u Carla Philipa na rękach, tata nosił go w pobliżu.

   Usuń
  2. ufff... to dobrze, bo myslalam, ze Carla Philipa tam nie ma i szukalam malego na zdjeciach

   Usuń
 4. Jak Sofia się roztyła masakra po porodzie lepiej wyglądała na urodzinach. Stylizacja z konferencji nie pomogła wręcz przeciwnie - straszna ta stylizacja coraz gorszy ma styl powinna się ogarnąć i zadbać o siebie w końcu ma bogatego męża to stać ją na to a pozycja też zobowiązuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co???!!! Ona się roztyła, gdzie w którym miejscu? Wygląda pięknie jak na młodą matkę. Fakt ma duże piersi co może oznaczać, że karmi synka piersią i to jest super sprawa

   Usuń
 5. Zwykle staram się unikać komentowania takich komentarzy, ale twoja wypowiedź jest prymitywna i bez klasy. Sofia jest piękną, zadbaną kobietą. Jestem jeszcze tylko w gimnazjum, ale po urodzeniu dziecka chciałabym tak ślicznie wyglądać, wolę również brać przykład z Sofii jak i innych księżniczek, niż z blogerek i celebrytek, które (nie mówię, że wszystkie)zwykle nie mają klasy i szacunku do własnej siebie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Marlenko uzupełniaj na bieżąco agendę.

  OdpowiedzUsuń
 7. O co chodzi z tym Granslosa Moten? PP współpracuje z nimi tak jak z Ung Cancer czy chodzi o coś innego? A z Ung Cancer współpracują jeszcze?

  OdpowiedzUsuń
 8. Chcemy spowodować wzrost i rozwój, oferując ciekawe miejsca i modele wydajności pracy dla ludzi z różnych środowisk, z różnymi doświadczeniami i umiejętnościami. Zacierają się tradycyjne granice między poszczególnymi gminami, branżami i kulturami. To właśnie mieszanka i różnorodność staną się przewaga konkurencyjnego jutra.

  http://www.granslosamoten.se

  Project Playground najprawdopodobniej współpracuje jeszcze z UNG Cancer.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.