Victoria i Daniel z synkiem na lunchu w restauracji Jamiego Olivera

2016/08/30O ile książę Carl Philip i księżna Sofia z synkiem postanowili zrobić zakupy, o tyle Victoria i Daniel postanowili spędzić czas z synkiem w restauracji przy pysznym obiedzie. Wybór małżonków padł na restaurację Fifteen Jamiego Olivera w... Londynie! 


Co za zaszczyt, że księżniczka Victoria odwiedziła dzisiaj Fifteen wraz z księciem Danielem i ich pięknym, nowonarodzonym dzieckiem, Oscarem. Mój wspaniały szef kuchni jest Szwedem więc było to szczególnie specjalne. Mieliśmy trochę interesujących rozmów i podzieliliśmy się naszą pasją wokół poprawy zdrowia dzieci w nowej generacji.

Napisał na swoim instagramie Jamie Oliver. 

kjendis.no

 Dla Jamiego Oliviera nie jest to pierwsze spotkanie z członkami Szwedzkiej Rodziny Królewskiej. W grudniu ubiegłego roku miał okazję poznać księżniczkę Madeleine i Christophera O'Neill w programie Skavlan. (KLIK)

svenskdam

Nie wiadomo od jak dawna rodzina jest w Anglii. Możliwe, że Madeleine z dziećmi wróciła do Londynu, a Victoria i Daniel z dziećmi postanowili ich odwiedzić. Jedno jest pewne pojutrze rodzina musi być z powrotem w Szwecji. Bowiem Victoria ma zaplanowane wyjścia na 1 i 2 września. Z kolei Madeleine z rodziną wróci do Szwecji dopiero na 9 września i zostanie w kraju, aż do otwarcia Parlamentu, 13 września (w którym weźmie udział cała rodzina królewska, niestety oprócz Christophera). Trzy dni później Madeleine będzie już w Nowym Jorku na gali Thank You by Childhood Foundation. Tego samego wieczoru, na Zamku Królewskim odbędzie się uroczysty bankiet z udziałem pary królewskiej, księżniczki Victorii i księcia Daniela oraz księcia Carla Philipa i księżnej Sofii.

12 komentarzy

 1. Victoria wygladala przepięknie, bardzo elegancko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam ta stylizacje Victorii! Dawno żadna "zwyczajna" stylizacja royalsa mnie tak nie zachwyciła.

  OdpowiedzUsuń
 3. Obstawiam, że odwiedzili Maddeleine, tylko szkoda, że nie wzięli Estelle. Może jednak też przyleciała?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że jest z nimi, pewnie wolała zostać u cioci i pobawić się z kuzynką:)

   Usuń
 4. Wreszcie po przerwie możemy ją zobaczyć nie w tenisówkach, szortach,lecz elegancko.
  Karolina Joanna

  OdpowiedzUsuń
 5. Victoria przepięknie wygląda!

  OdpowiedzUsuń
 6. Vic wygląda wspaniale :) Elegancko, ale tez i wygodnie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Księżniczka Victoria wygląda niezwykle elegancko, a przy tym uroczo.

  OdpowiedzUsuń
 8. Podoba mi się jej stylizacja i przy okazji zmiany na blogu też! Jak tu weszłam to niemal go nie poznałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękna stylizacja ❤️

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.