Nowe zdjęcia księżnej Sofii i Fridy Vesterberg dla Project Playground

2017/02/13

Photo: Project Playground

Cały styczeń książęca rodzina spędziła w RPA, odpoczywając w cieplejszych klimacie i ciesząc się czasem spędzonym w trójkę. Od samego początku wiadomo było, że księżna wykorzystuje ten czas również na pracę dla Project Playground.

Photo: Project Playground

Photo: Project Playground

Dzisiaj na oficjalnej stronie organizacji udostępniono nowe zdjęcia Sofii i Fridy zrobione w styczniu w siedzibie Project Playground. "Zarówno księżna Sofia jak i Frida Vesterberg były na miejscu, aby spotkać się z pracownikami i wszystkimi dziećmi uczestniczącymi w działaniach Project Playground" podała Susanna Thimmig w e-mailu dla Expressen. Już wcześniej w sieci pojawiły się zdjęcia "wykonane w styczniu", które media uznały za stare, teraz jednak można przypuszczać, że one również zostały wykonane w tym roku.

Książęca rodzina w trakcie wizyty w RPA uczestniczyła również w chrzcinach drugiego dziecka Fridy oraz spędzała czas w siedzibie organizacji bawiąc się z podopiecznymi.

Już w przyszłym tygodniu będziemy mieli dwie okazje do zobaczenia księżnej Sofii w związku z pierwszą wizytą państwową w tym roku, z Kanady. Książęca para dołączy do pary królewskiej na aukcji dla kanadyjskiej delegacji w poniedziałek oraz weźmie udział w lunchu w sztokholmskim ratuszu we wtorek. Nie wiadomo jak na razie czy małżonkowie pojawią na wieczornym bankiecie. Wszystko wskazuje na to, że będą jedynymi członkami młodszego pokolenia rodziny królewskiej, którzy wezmą udział w spotkaniach w związku z wizytą państwową. Następnie w marcu księżna uda się do Södertälje, aby osobiście zainaugurować otwarcie nowego szpitala.

24 komentarze

 1. Dziwne te ujecia nigdy nie widzialam zeby ktos robil sobie podpore z ksieznej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to przyjaciółki, ty nie żartujesz z najlepsza kumpelą, nie opierasz się o nią, itd.?
   to luźna sytuacja, obie są uśmiechnięte, najwyraźniej Sofii to nie przeszkadza.
   i nie pojechała tam jako księżna - bo była by notatka na stronie RK, pojechała tam jako założycielka PP i pozowała z inną założycielką

   Usuń
  2. Masz racje Karo ja tez zartuje z przyjaciolka, kumpelka tylko w tym przypadku mowa ciala Sofii mowi zupelnie cos innego i tym sie kierowalam. Podkreslam jest to tylko moje zdanie moja obserwacja ciesze sie Karo, ze Ty to inaczej odbierasz.

   Usuń
 2. Bardzo ładne zdjęcia, widać, że z Fridą nadal się przyjaźnią i nic się nie zmieniło. Fajnie, że Sofia nadal znajduje czas dla PP i nie robi z siebie niewiadomo kogo. Miło popatrzeć na takie zdjęcia, szczególnie te dwa ostatnie takie normalne i aż bije od nich ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakiej płci jest drugie dziecko Fridy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiadomo kiedy urodziła albo jakie imię nadała córce?

   Usuń
 4. Jechała do pracy?
  Cwaniara. Wakacje zwane pracą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej praca zwana wakacjami. To chyba logiczne, że powiedzieli, że jadą na wakacje, żeby przynajmniej odpoczeli od prasy.
   Tak, wiem, że to miał być uszczypliwy komentarz.

   Usuń
  2. To BYŁ uszczypliwy komentarz.
   Przeszłość i (prawdziwe) zainteresowania tej księżnej mnie rozbrajają...

   Wielka praca- zapozowanie z Fridą do fotek i zabawa z dziećmi.

   Usuń
  3. a kto powiedział, że jechała do pracy? Przecież jechali tam na wakacje. I o ile się nie myle mieli prawo, Victoria w tym czasie też chyba nie miała żadnych wyjść wiec tez miała wakacje.
   Nie rozumiem tych komentarzy nie ma to jak o wszystsko się czepiać Sofii.

   Usuń
  4. ANONIMOWY 15 lutego 2017 19:29
   nie przezywaj tak... jest podane w notce, że czas wykorzystany na pracę

   Usuń
  5. To chyba ty przeżywasz ja tylko sprostowałam twoją wypowiedz.

   Usuń
 5. Śliczne zdjęcia, prawdziwe przyjaciółki

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobrze, że ma znuf czarne włosy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Znów" istnieje coś takiego jak zasady ortografii

   Usuń
 7. Od czasu slubu, Sofii przerwa miedzy zebami sie zmniejszyla ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ludzie a wy macie takie idealne żeby???

   Tylko przerwa i przerwa.To co ma zrobić?

   Ona sobie tego nie wybrała!

   Usuń
  2. Dokładnie. Sami idealnie wyglądający się odzywają i będą teraz analizować rozmiar szpary między zębami. Wiecie co? Takie dogadywanki są gorsze od wypominania przeszłości. Tak ma/miała i już zawsze jej uśmiech będzie oceniany w ten sposób.
   A gdyby ta szpara się nie zmniejszyła to co, rozwód? Każdy coś ma nie tak gdyby zacząć tak surowo opisywać. Chcielibyście na miejscu Sofii czytać takie niemiłe ("troskliwe") komentarze?
   Bo ja nie! Następnym razem proszę o załączenie fotki swoich zębów w załączniku.
   Oceńmy was! Przecież z anonima to takie proste...

   Usuń
 8. Dlaczego tylko Sofia i CP mieliny jako jedyni z młodszego pokolenia wziąć udział w wizycie państwowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bo Vic cały luty jest na urlopie (macierzyńskim)

   Usuń
  2. Madeleine i Christopher są w Londynie, a Victoria i Daniel oficjalnie do marca na urlopie, po urodzinach dzieci wrócą do obowiązków, a teraz chcą spędzić czas z dziećmi. Zarówno Victoria jak i Daniel od narodzin dzieci każdego miesiąca pracowali para królewska uznała, że teraz mogą sobie pozwolić na prawdziwy urlop rodzicielski w styczniu i lutym. Pisałam o tym tutaj:

   http://swedish-princesses.blogspot.com/2017/02/jak-ostatnie-tygodnie-spedzili-victoria.html

   Usuń
  3. Ale na stronie SRK nie ma Sofii i CP w agendzie na spotkanie z reprezentantem Kanady...

   Usuń
  4. Młodsi członkowie rodziny królewskiej są dodawani na samym końcu w kalendarzu przy takich okazjach. Na blogu podaje tylko sprawdzone informacje, więc nie martwcie się o to, czy aby nie wprowadzam Was w błąd. O tym, że Sofia i Carl Philip będą podczas powitania można przeczytać w oficjalnym programie udostępnionym przez kanadyjskie biuro prasowe. Z kolei w programie wizyty, który znalazł się na stronie dworu królewskiego podano, że para książęca będzie następnego dnia na lunchu w ratuszu. Są to informacje potwierdzone, nie trzeba polegać tylko na agendzie, która nie zawsze jest aktualizowana. Nie wiadomo nadal tylko co z bankietem, w tym przypadku trzeba poczekać właśnie na aktualizację agendy lub jeśli Sofia i CP nie planują to po prostu jej nieaktualizowania.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.