Nowe zdjęcia Madeleine i Leonore + więcej

2017/03/14


Wczoraj Madeleine została zauważona na spacerze z córeczką w Hyde Parku. Mama i córka spędziła trochę czasu sam na sam szukając pierwszych oznak wiosny.


Wyglądała uroczo z rozetką we włosach, sukieneczce we wzorki i pasującym sweterku od Livly.Dzisiaj duński dwór królewski poinformował o śmierci księcia Richarda, męża księżniczki Benedikte. Z całą pewnością na ceremonii pogrzebowej pojawi się również szwedzka rodzina królewska.

Svenskdam

Księżniczka Benedikte jest kuzynką króla Carla Gustafa i matką chrzestną księżniczki Madeleine. Benedikte i Richard pojawili się wspólnie na ślubie księżniczki Victorii i księcia Daniela, księcia zabrakło jednak na ślubach Madeleine i Carla Philipa.

7 komentarzy

 1. Miło zobaczyć Leonore podczas zabawy,ale z drugiej strony to będzie wkurzające dla rodziców,gdy zobaczą zdjęcia swego dziecka w gazetach bez ich zgody pomimo próśb i tego,że ostatnio Madeleine publikuje sama fotografie dzieci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z Tobą w 100%. My jesteśmy zadowoleni że możemy zobaczyć Madeleine z rodziną ale w tym momencie naruszona jest ich prywatność.Leonore jest uroczym dzieckiem i bardzo żywiołowym,Madeleine musi się trochę nabiegać za córeczką :)

   Usuń
  2. Dokładnie, mi też się to nie do końca podoba.

   Usuń
 2. cały czas zadziwia mnie że Leonore jest taka duża a ciągle ten wózek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam tak samo. Chyba to jedyny czas, gdy siedzi i nie muszą za nią biegać stąd nadal go używają. Jakoś Estelle tak ciągle wożona nie była.

   Usuń
 3. Moja córka miała tak: jak wyszłyśmy na spacer z wózkiem, to ona cały czas biegała, a ja pchałam pusty wózek. Ale jak wyszłyśmy bez wózka, to cały czas musiałam ją nieść na rękach, a zapewniam, że 3-letnie dziecko jest już ciężkie. Może Leonore też tak ma....

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.