Księżna Sofia w "After Dark" + więcej

2017/11/18

 https://www.instagram.com/christerlindarw/

Wczorajszy wieczór księżna Sofia spędziła  księżniczką Christiną i Tordem Magnusonem oglądając na żywo kultowe show "After Dark" prowadzone przez drag queen. Po nim księżna zapozowała do zdjęcia z Christerem Lindarw. Trójka spotkała się także z artystami i ekipą tworzącą show.

Z powodu zimy dwór królewski zadecydował, że książęca para z dziećmi, rodzice chrzestni oraz goście zaproszeni na chrzest księcia Gabriela przejdą krótszą drogą (na powyższym zdjęciu zaznaczona na niebiesko). Dwór nie wyklucza, że z powodu złej pogody przejście w ogóle nie będzie miało miejsca. Wszystko zależy jednak od temperatury i śniegu, który może spaść do tego czasu. Rzeczniczka dworu stwierdziła, że rodzina królewska jest "świadoma zainteresowania medialnego oraz opinii publicznej" chrztem małego księcia i zapewniła, że za pośrednictwem przekazu telewizyjnego Szwedzi będą mogli w należyty sposób śledzić ten szczególny dzień.

6 komentarzy

 1. Czy chcąc być na Victoriadagen 2018 trzeba jakoś się zapiusać czy coś?????? O której zazwyczaj zaczyna się Victoriadagen

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, oczywiście, że nie. To wstęp wolny. Bramy otwierają się o 10.00 a o 12.00 pojawia się rodzina królewska.

   Usuń
 2. Chrztu w zimie jeszcze nie było w srk w tym stuleciu.Czekam z niecierpliwością.
  Zachwyciło mnie ułożenie włosów Sofii.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie tylko Szwedzi ,ja biorę urlop nie mogę się doczekać.Załuję że nie ma nigdzie całego chrztu Aleksandra.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jest w kiepskiej jakości
   https://www.youtube.com/watch?v=XFtX0kU1wmU

   Usuń
 4. Księżna wygląda pięknie.
  Patrząc na zdjęcie Zamku Królewskiego przypominam sobie ujęcia rodziny królewskiej wychodzących z chrzcin poprzednich dzieci i dopiero teraz te zdjęcia układają się w jedną całość. Dużo łatwiej jest mi wyobrazić sobie układ Zamku.
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.