Estelle i Oscar gratulują Mistrzom Świata w hokeju na lodzie + więcej

2018/05/21


Tradycji stało się zadość! Książęca rodzina oraz książę Carl Philip pogratulowali dzisiaj na Zamku Królewskim szwedzkim hokeistom, którzy wygrali Mistrzostwa Świata drugi rok z rzędu. Dla księżniczki Estelle to trzecia okazja do pogratulowaniu Trzem Koronom zdobycia tytułu MŚ, z kolei dla małego księcia Oscara druga.W sobotę księżniczka Victoria pojawiła się w Operze Królewskiej na jubileuszowym koncercie z okazji 100 rocznicy urodzin Birgit Nilsson. Co prawda śpiewaczka operowa urodziła się 17 maja, jednak uroczystość przesunięto na sobotę. 

kungahuset

7 komentarzy

 1. Zdjęcia Estelle i Oscara cudowne :) Estelle jest bardzo opiekuńcza wobec swojego brata, na pewno jest wspaniałą starszą siostrą :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Victoria w ciąży? Czy tylko tak po prostu sukienka ułożyła się ma drugim zdjęciu? :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czy Victoria nie ma prawa mieć fałdki na brzuchu? Nie każdy musi mieć figurę modelki, przecież jej talia wygląda całkiem normalnie. Nie trzeba na co drugim zdjęciu się dopatrywać ciąży :)

   Usuń
 3. Cieszę się że Victoria i Daniel zabierają ze sobą dzieci ta pierwsza sukienka w kwiaty jest śliczna

  OdpowiedzUsuń
 4. Estelle i Oscar tworzą swoją tradycję: )
  Victoria wygląda ślicznie w niebieskiej sukience- czyżby nowa ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda, że nie ma więcej zdjęć z tego koncertu

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie. Victoria nosiła ją kilka razy ;)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.