Sofia i Carl Philip na audiecji dla Narodowego Stowarzyszenia Uwaga

2018/05/22

 kungahuset

Dzisiaj książęca para spotkała się z przedstawicielkami Narodowego Stowarzyszenia Uwaga, aby otrzymać informacje na temat projektu organizacji Nätkoll. Uwaga, zajmuje się problematyką osób z niepełnosprawnością neuropsychiatryczną (NPF), projekt był prowadzony w latach 2015-2018 w ramach projektu Nätkoll. Miał na celu zwiększenie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży z NPF, ale także dorosłych u których zdiagnozowano niepełnosprawność neuropsychiatryczną.

7 komentarzy

 1. Tym razem zdjęcie wykonano,gdzie indziej niż zwyczajowo przy audiencjach.To chyba ten korytarz,gdzie odbyła się sesja zaręczynowa i po narodzinach Gabriela.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyja sesja zaręczynowa?

   Usuń
  2. Tak, to ten. Została tam wykonana sesja zaręczynowa Sofii i Carla Philipa, ale również wiele innych sesji.

   Usuń
 2. Z całym szacunkiem, ale strasznie brzydko Sofia jest ubrana, wygląda jak uboga krewna ......

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mi się akurat podoba to że nie ubiera się w najdroższe kreacje? Jak założy coś droższe go to od razu fala krytyki, że wydaje za dużo kasy, a jak mniej to odrazu narzekają że ubiera się zbyt tanio. Nikogo nie dogodzisz :)

   Usuń
  2. Mówi się nikomu a nie nikogo. Żal

   Usuń
 3. Mi się stylizacja Sofii podoba - stonowana i na miejscu. Ewentualnie zastanawiałbym się nad włosami. Optycznie jakby za bardzo wydłużały twarz.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.