Sesja zdjęciowa księcia Carla Philipa i księżnej Sofii dla Dagens Nyheter

2019/10/18

dn.se / Paul Hansen /vk.com

Książę Carl Philip i księżna Sofia ostatnio rozpieszczają nas ilością nowych, oficjalnych fotografii. Tym razem w sieci pojawiły się dwie jesienne fotografie wykonane przez Paula Hansena przed kilka dniami. Zdjęcia zostały wykonane do wywiadu jakiego małżonkowie udzielili Dagens Nyheter. W rozmowie z dziennikarką Karin Eriksson książęca para poruszyła również kwestie tytułów swoich synów. Książę stwierdził: Teraz mój tata daje naszym dzieciom możliwość stworzenia własnej przyszłości, mówi książę.

Paul Hansen instagramW wywiadzie małżonkowie mówią przede wszystkim o swojej pracy nad prześladowaniem w sieci. Księżna wspomina także okres w którym wyszedł na jaw jej związek z księciem: Myślę, że wywołało to wiele emocji u wielu ludzi. Byłam zwykłą osobą, która miała media społecznościowe i pracę. Uderzyła mnie ogromna nienawiść skierowana na mnie jako osobę. To było wiele lat temu, ale wprawiło mnie w zakłopotanie i sprawiło, że czułam się bardzo samotna.

dn.se / Paul Hansen
Wywiad dostępny jest na stronie dn.se w ramach płatnej prenumeraty. Z całą pewnością w najbliższych dniach w sieci pojawi się więcej zdjęć i fragmentów rozmowy.


Paul Hansen to znany szwedzki fotograf, który wielokrotnie współpracował z królewską rodziną. Był odpowiedzialny za sesję księżniczki Victorii i księcia Daniela poprzedzające ich ślub oraz fotorelację z książęcego ślubu w 2010 roku. To właśnie on uchwycił kilka niezapomnianych momentów zza kulis ślubu przyszłej królowej. Również on jest odpowiedzialny za zdjęcia do oficjalnej książki upamiętniającej ślub Victorii i Daniela Vårt Bröllop.

Vårt Bröllop / Marlena Michalak Swedish Princesses Blog

4 komentarze

 1. Biało-czarne zdjęcie Victorii z małą księżniczką bodajże z Holandii jest po prostu przepiękne!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne te zdjęcia w jesiennym klimacie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne ciepłe zdjęcia pary książęcej
  Cieszę się że włączyli się w walkę z nienawiścią w sieci bo teraz jest z tym ogromny problem gdzie się nie wejdzie w jakiś artykuł to zaraz w komenrzarzach ludzie obrzucają się błotem
  Pamiętam ten hejt a Sofie na początku ludzie nie mogli znieść myśli że bedzie członkiem rodziny królewskiej a ona udowodniła że jest wspaniała księżną :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniałą sesja!

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.