Wywiad telewizyjny z księżniczką Madeleine i Christopherem O'Neill

2015/12/03


Dzisiaj szwedzkie media podały wspaniałą wiadomość, księżniczka Madeleine i Jej mąż mają udzielić swojego pierwszego wywiadu telewizyjnego, który zostanie w przyszłym tygodniu wyemitowany przez szwedzką telewizję!

Para ma udzielić wywiadu prowadzącemu popularny w Szwecji i Norwegii talk-show "Skavlan", Frederikowi Skavlan. Jak podaje Svensk Damtidning, Madde i Chris będą rozmawiać z dziennikarzem w swoim domu w Londynie, a zgromadzeniu w studio goście będą mogli oglądać rozmowę na żywo za pośrednictwem ekranów telewizyjnych. Rozmowa ma być wyemitowana w wieńczący ten sezon finale programu, w piątek 11 grudnia, o godzinie 21.00. Nie jest to potwierdzona, ale jak najbardziej prawdziwa informacja, którą podały dotychczas niemal wszystkie szwedzkie portale. 


Wywiad z Madeleine i Christopherem zostanie nagrany w najbliższych dniach. Podczas rozmowy para książęca ma opowiedzieć o swoim życiu  w Londynie oraz dzieciach. Jak wiadomo najpóźniej w czwartek para książęca przyleci do Szwecji, aby wziął udział we wręczeniu Nagród Nobla. Nie wiadomo, czy zabiorą ze sobą dzieci. Możliwe, że rodzina resztę roku spędzi już w Szwecji, tak jak mieli to w zwyczaju w ostatnich latach. Sądząc po małej odległości pomiędzy Londynem a Szwecją para może wrócić po weekendzie do Anglii i przylecieć do Szwecji przed około 20 grudnia aby wziąć udział w uroczystym posiedzeniu Szwedzkiej Królewskiej Akademii Nauk oraz spędzić święta z rodziną królewską. 

12 komentarzy

 1. Wow, co za wiadomość! Czy ten wywiad będzie można też później obejrzeć w internecie?

  OdpowiedzUsuń
 2. A wiadomo czy będzie po szwedzku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak myślę Chris będzie mówił po angielsku, a Madde po szwedzku :)

   Usuń
 3. Mam nadzieję,że pojawi się w internecie bardzo chętnie zobaczę:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Maddie zmienia się w celebrytkę? Po co im to?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szwedzi ubolewaja nad faktem, że ich księżniczka mieszka poza Szwecją i właściwie odciela się od rodziny królewskiej i życia w kraju. Pierwsza fala krytyki przyszła przy okazji ich ślubu, później nadawania tytułów dzieciom, a przede wszystkim ich chrztow. Pomysł z wywiadem sam w sobie dobry, czegoś takiego brakowało z ich strony. Aczkolwiek może nie w takim programie rozrywkowym jak ten.

   Usuń
  2. Jeśli chcieli udzielić wywiadu można było spokojnie zorganizować to w pałacu. Wyszłoby jak wywiad przedślubny, ale przed wszystkim wizerunkowo byłoby lepiej. A tak jest zniesmaczona, mimo, że zobaczę.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.