Aktualizacja: Nowe zdjęcia książęcego rodzeństwa! + Więcej

2016/08/26


Dzisiaj przed południem szwedzki Svensk Damtidning udostępnił nowe zdjęcia książęcego rodzeństwa! Księżniczka Victoria i książę Daniel wybrali dwie przepiękne fotografie zrobione w dniu chrztu synka w maju, które będą odsyłane w ramach podziękowań za życzenia z okazji chrztu księcia Oscara.
Możemy przypuszczać, że przed kilkoma dniami dwór królewski rozpoczął proces odpisywania na karku wysłane w maju z okazji chrztu!


Z kolei wczoraj książęca para przyjęła w Pałacu Haga na audiencji szwedzkiego dyplomatę, Bjorna Livollom. Od września 2013 roku Livollom jest ambasadorem Szwecji w Waszyngtonie. Jak dotąd nie pojawiły się żadne zdjęcia z tego spotkania.

15 komentarzy

 1. Piękne zdjęcia!
  Ps.: Zapraszam do mnie na bloga: https://owszystkimioniczymbyjustyna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia! Teraz żałuję, że nie wysłałam życzeń.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdj! Można wysłać życzenia jeszcze teraz?

  OdpowiedzUsuń
 4. Marleno czy oni naprawdę odpowiedza na te listy? Bo oni nigdy przecież prawie nie odpisuja...wysłałam kiedyś do Szwecji 4 listy i na żadne nie wysłali odpowedzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym przypadku trzeba po prostu czekać. Ostatnio trochę się "poprawili" i o ile na list do Victorii nigdy nie dostałam odpowiedzi o tyle z okazji ślubu Sofii i Carla Philipa już tak, tak jak i na list do Sofii. Najczęściej odpisują na listy wysłane z ważniejszych okoliczności typu śluby, zaręczyny, chrzty czy urodziny. Nie wiadomo jak Victoria i Daniel zdecydowali, czy bede odpisywać na wszystkie listy, wybrane czy może tylko wyślą kartki do różnych instytucji i mediów z podziękowaniami.

   Usuń
 5. Nie żałuję że wysłałam *.* są prześliczne!!! tylko czekać na odpowiedź, która mam nadzieję dojdzie, bo w szwedzkiej rodzinie to różnie bywa :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękne zdjęcia 😍 Estelle i Oscar będą w przyszłości tworzyć wspaniały duet :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdjęcia wspaniałe, zwłaszcza to Oscara i Estelle :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Chyba zacznę wysyłać gratulacje itp. do Szwedzkiego Dworu. Dla takich zdjęć warto <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Moim zdaniem kartki dostaną tylko goście, instytucje, media a fani będą musieli zadowolić się jakąś jedną pocztówką, ale zobaczymy ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękne zdjęcia, cudowne rodzeństwo :) moi ulubieni

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.