Księżniczka Estelle świętuje 8 urodziny + wizyta w katedrze

2020/02/23

 Linda Broström / kungahuset

Dzisiaj księżniczka Estelle świętuje ósme urodziny! Z tej okazji dwór królewski opublikował nowe zdjęcia dziewczynki. Fotografię wykonała Linda Broström w domu książęcej rodziny - Pałacu Haga.

 Linda Broström /  kungahuset


W miniony poniedziałek księżniczka Victoria zabrała córeczkę do sztokholmskiej katedry, gdzie niespełna dziesięć lat temu odbył się ślub książęcej pary. Mama i córka spotkały się z kapelanem Ulfem Lindgrenem i zwiedziły katedrę. Celem wizyty było jednak pokazanie Estelle organów znajdujących się w kościele. Księżniczka miała okazję poznać organistę katedralnego Mattiasa Wagera, który pokazał i zademonstrował jak działają oraz brzmią organy.

Sara Friberg / kungahuset.se
Sara Friberg / kungahuset.se

Księżniczki obejrzały dokładnie cały instrument od najmniejszej rurki, która ma jeden centymentr do największej, która ma ponad 5 metrów długości. Na końcu księżniczka Estelle spróbowała samodzielnie zagrać na organach. Dwór królewski udostępnił również krótkie nagranie z wizyty, które możecie zobaczyć poniżej:

6 komentarzy

 1. Jak ten czas leci, Estelle jest taką śliczną księżniczką...
  Mi przypomina Daniela, a wam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi tak samo, czysty tata tylko kształt twarzy po Victorii

   Usuń
  2. Według mnie Estelle jest mixem swoich rodziców. I to jest bardzo fajne! Ma absolutnie niepowtarzalną urodę, a nie że jakaś marna kopia czy to mamy, czy to taty, bo wtedy ludzie tworzą tylko głupie porównania. Po prostu jest niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju! :D

   Usuń
  3. Dla mnie podobna jest bardziej do mamy, a Oscar do taty, aczkolwiek Estelle jest b.ładnym mixem rodziców 😊

   Usuń
 2. Kiedy wyrosła na taką uroczą księżniczkę? Zawsze wydawała się dojrzała na swój wiek i niesamowicie podobna do mamy. Znów Oscar to wykapany Daniel.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.