Królewskie życie - Carl i Jonas + więcej

2014/06/10

Embed from Getty Images

Dziś trochę o stosunkach Jonasa i Carla :)

Przez blisko siedem lat księżniczka Madeleine spotykała się z Jonasem Bergstrom'em, wtedy książę Carl Philip pozostawał z Nim w bardzo dobrych stosunkach. Wychodzili razem na męskie wieczory, oglądali mecze, chodzili razem do klubów. Jednak gdy wyszło na jaw, że Jonas zdradzał Jego siostrę z 21-letnią studentką, był wściekły i na początku nie mógł w to uwierzyć. Jak tłumaczył się narzeczony Madde, to była jednorazowa przygoda.Dla tych którzy nie wiedzą ;) Jonas wyjechał na wakacje, już jako narzeczony Madeleine, a w hotelu zameldował się pod fałszywym nazwiskiem. Wtedy też poznał młodą studentkę, która jak późnej twierdziła nie wiedziała kim jest mężczyzna z którym spędziła ten czas. Gdy się dowiedziała kim jest doniosła o wszystkim prasie. Jak późnej tłumaczyła, nie chciała by księżniczka wiązała się z "kimś takim". Nawet po upływie kilku lat, książę ma ogromny żal do Jonas'a i zapowiada, że nigdy mu nie wybaczy.

 Nigdy nie widziałem mojej siostry tak smutnej. Nie mogę zaakceptować, tego co zrobił Jonas.


Jak powszechnie wiadomo, panowie unikają się, a Carl często rezygnuje z przyjścia na imprezę gdy dowiaduje się o obecności Jonas'a.

Jak mówi biograf księcia, Carl ma w sobie bardzo dużo nienawiści, za to co Jonas zrobił Jego młodszej siostrze.

Właściwie, czemu się dziwić ? 

***


Poza tym księżniczka Madeleine świętuje dzisiaj 32 urodziny, dwór nie opublikował żadnych oficjalnych zdjęć Madde.

Może pojawią się jakieś zdjęcia "z ulicy" albo restauracji ? ;) Tutaj możecie obejrzeć ładne zdjęcia Madeleine na przestrzeni lat.

Jak się okazuje w najbliższych dnia Madeleine, Chris i Leonore wrócą do Nowego Jorku.

Prawdopodobnie 26 czerwca Madde odbędzie pierwsze oficjalne wyjście od narodzin Leonore. Weźmie udział w koncercie fundacji, dwór na razie tego nie potwierdza.

27 czerwca Christopher będzie świętował 40 urodziny. Spędzi je z pewnością z przyjaciółmi i rodziną w jednym z ulubionych lokali na Manhattanie. Możliwe, że z tej okazji członkowie rodziny królewskiej polecą do USA.

Nie zmienia to faktu, że rodzina wróci na wakacje do Szwecji, prawdopodobnie już na początku lipca, pewnym jest, że 14 będą już w gronie rodziny świętować urodziny księżniczki Victorii.

Do zobaczenia

13 komentarzy

 1. Jonas to moim zdaniem taki ciumol, nie dorasta Chrisowi do pięt. Zresztą to musi być prawdziwy idiota skoro zdradził Madie ;) A Jej zdjęcia z końca notki piękne ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dokładnie...Trzeba być idiotą żeby zdradzić tak piękną i wspaniałą kobietę! :)
  Dzisiaj Książę Filip także ma urodziny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. /Jak mówi biograf księcia, Carl ma w sobie bardzo dużo nienawiści, za to co Jonas zrobił Jego starszej siostrze/- chyba młodszej? :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Prasa podaje, że Maddie z rodziną wracają do NY, bo Maddie 26 czerwca ma być na koncercie fundacji, 27 Chris ma urodziny i wrócą dopiero w lipcu najprawdopodobniej na urodziny Victorii (hmmm o ile w ogóle... co moim zdaniem stawia im w złym świetle ze względu na sprawę apartamentu, bo na czas chrzcin równie dobrze mogli gościć u Króla i Królowej).
  Swoją drogą to trzeba będzie chyba skombinować większe okno, bo w tym co rodzina stoi zwykle w urodziny Króla czy Victorii nie zmieszczą się wszyscy ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe racja, co do apartamentu, moim zdaniem po prostu chcieli mieć swój własny kąt w Szwecji, to zrozumiałe. Madeleine ma już swoje życie i swoją rodzinę, więc nic dziwnego, że chce mieć prywatność i własne mieszkanie. Po tym możemy się spodziewać, że w miarę często będą wracać do Sztokholmu, bo inaczej, masz rację, nie miało by to sensu ;)

   Usuń
  2. Myślę, że przeniosą się do tego apartamentu, kiedy wprowadzą się na stałe do Szwecji.

   Usuń
  3. Ja podzielam zdanie Magdy :)
   Szczerze mówiąc byłam w szoku jak przeczytałam że odnowienie 5 pokoi kosztowało 6 mln :P
   Chyba złotem ciągnęli po ścianach ?!?
   Ania

   Usuń
 5. Myślę, że Jonas wystraszył się odpowiedzialności, bądź też chciał się wyszaleć.;) Oczywiście nie tłumaczę go wcale, w końcu zdrada to zdrada. Natomiast dla mnie niesamowite jest zachowanie Carla. Musi łączyć go z Madeleine naprawdę silna więź skoro pomimo tylu lat nie zapomniał.

  OdpowiedzUsuń
 6. Na zdjęciach z młodości Madeleine wygląda jakby przesadziła na solarium. Jakoś jej karnacja nie współgrała z ówczesnym kolorem włosów.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jonas niech teraz żałuje, że stracił taką kobietę. szkoda, że nie opublikowano żadnych oficjalnych zdjęć z okazji urodzin Madeleine, ale te, które wstawiłaś w tej czarnej sukni jest nieziemskie. piękna z niej kobieta:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pojawiają się plotki na temat tego dlaczego Chris i jego rodzina nie pojawili się po chrzcinach na wieczornej kolacji u teściów razem z Maddie. --> http://www.stoppapressarna.se/kungligt/chris-oneill-bytte-firande-av-brollopsdag-mot-en-helkvall-pa-krogen
  Ponadto podobno król udzielił Chrisowi nagany, że za dużo imprezuje, a jest ojcem i ma przystopować szczególnie jak jest w Szewcji.
  Mówi się też o nie najlepszych relacjach matki Chrisa z Królowa - w co nie wierzę ;) Aczkolwiek na zdjęciu oficjalnym matka Chrisa stoi dość oddalona od pary królewskiej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak ma stać ? Bez przesady ;) Poza tym stoppapressarna to portal plotkarski typu Naszego plotka :)

   Usuń
  2. Nie miała ich obejmować tylko chociaż stanąć bliżej ;)

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.