Nowe piękne zdjęcia Carla i Sofii

2014/09/29

Photo: Erika Gerdemark / kungahuset.se

Dzisiaj dwór wydał trzy nowe zdjęcia przyszłej pary książęcej, które mogą być zwiastunem rychłego podania daty ślubu Sofii i Carla.


Photo: Erika Gerdemark / kungahuset.se


Photo: Erika Gerdemark / kungahuset.se

Jutro otwarcie parlamentu na którym zobaczymy parę królewską, Vic i Daniela oraz Carla i Sofię.

20 komentarzy

 1. Piękne zdjęcia, śliczna z nich para, widać, że są ze sobą szczęśliwi ;) Sofia wyszła pięknie na zdjęciu portretowym.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne zdjęcia. Kolor sukienki Sofii pięknie podkreśla jej urodę, bardzo do niej pasuje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne zdjęcia :) Sofia ma piękne oczy .

  OdpowiedzUsuń
 4. poprawione bardzo te fotki duzo photoshopa..

  OdpowiedzUsuń
 5. niektore kobiety to mają szczęście....Sliczne zdjęcia piekna sukienka

  OdpowiedzUsuń
 6. zbyt duzo photoshopa a niepotrzebnie ,bo tak wyszly te zdjecia takie sztuczne i mdle
  ala

  OdpowiedzUsuń
 7. Najbardziej chyba podoba mi się zdjęcie portretowe Sofii, ale ogólnie zdjęcia też są świetne :) Śliczna sukienka, podkreśla kolor jej oczu :) W ogóle to tak dopiero teraz zauważyłam, że ma niebieskie oczy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Sofia jest bardzo ładna kobietą :) ta sukienka rzeczywiście bardzo pasuje Sofii, aczkolwiek ja tez uważam, że te zdjęcia są za bardzo przeretuszowane :)

  OdpowiedzUsuń
 9. widać, że zdjęcia są poprawione, ale Sofia ma przepiękną sukienkę w pięknym kolorze i zdjęcia są bardzo ładne. tworzą piękny duet:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Kolor indigo świetnie pasuje do Sofii :)
  Ania

  OdpowiedzUsuń
 11. te bzdety o tej wielkiej ckliwej miłości są nie tylko śmieszne ale i żenujące.kobieta to zwykła karierowiczka kolejna zabawka księcia.mam nadzieje że opublikujecie mój komentarz bo mam prawo do własnego zdania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że masz, ale może lepiej poparlabys to jakimiś sensownymi argumentami? w tym momencie nie liczą się te typu "Sofia kiedyś (ponad 4 lat temu pozowała rozneglizowana do zdjęć" czy tego typu. Po prostu podaj jakieś racjonalne argumenty ;) co do lukrowania na temat Sofii po co mam pisać po raz miliardowy coś o czym wiedzą wszyscy? na każdym kroku mam przypominać, że Sofia była modelka glamour? to by była głupota z mojej strony i chyba wielu przyzna mi rację. Liczy się to co jest teraz i o tym co jest właśnie pisze, a nie o przeszłości o której wszyscy chcemy zapomnieć ;)

   Usuń
  2. Mój błąd nie 4 tylko 10 lat temu ;)

   Usuń
 12. nie wiem czy wiesz ale w POlsce dawno nie ma cenzury

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze o tym wiem ;) nie wiem czy wiesz, ale istnieje coś takiego jak kultura wypowiedzi, a Nasz polski język jest bardzo bogaty, wiec używanie wulgaryzmów nie jest konieczne ;) szczególnie w przypadku kobiet na poziomie, a niestety, co po sposobie Twojej poprzedniej wypowiedzi (której właśnie z powodu wulgaryzmów nie opublikowałam) wnioskuję Ty osoba na poziomie nie jesteś, żyjemy w XXI wieku, a nie których rzeczy po prostu nie wypada, tak jak w twoim przypadku, jako, jak mysle, wykształcone kobiecie, nie wypada używać takiego slownictwa. Poza tym jako autorka tego bloga mam też swoje prawa i nie życzę sobie aby na moim blogu wulgaryzmy się pojawiały. Moi rodzice wiele lat temu zadbali o kulturę mojej wypowiedzi i nie chce aby na moim blogu pojawiało się słownictwo, którego ani ja, ani inni czytelincy nie tolerują.

   Usuń
 13. sukienka prześliczna mnie bardzo podoba sie też zdjęcie gdzie Sofia ma przepiękny fioletowy szalik

  OdpowiedzUsuń
 14. mam pytanie czy można napisac do Sofi i Carla z gratulacjami z okazji zaręczyn i na jaki adres i w jakim języku.z góry dziękuje za odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. H.K.H. Prins Carl Philip
   H.M. Konungens hovmarskalksämbete
   Kungl. Slottet
   107 70 Stockholm

   Mozna pisać po angielsku ;)

   Usuń
 15. bardzo dziękuje za odpowiedz.Jesteś wielka

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.