Książka dla dzieci księżniczki Madeleine + więcej

2018/07/02

Embed from Getty Images

Na początek tego roku planowana była premiera książki dla dzieci autorstwa księżniczki Madeleine. Cała spraw jednak ucichła. Szwedzkie media skontaktowały się w związku z tym z dworem królewskim. Okazało się, że ze względu na narodziny księżniczki Adrienne cały proces przedłużył się w czasie. Madeleine ma teraz wiele obowiązków związanych z córeczką i nie była w stanie pracować nad tym projektem.

Na tą chwilę dwór nie chce informować o tym kiedy książka trafi do druku i odbędzie się jej premiera. Na samym początku planowano ją wydać w lutym tego roku. Książka na początku zostanie wydana tylko po szwedzku, jednak możliwe jest jej przetłumaczenie na język angielski.

Obecnie rodzina wraz z przyjaciółmi przebywa na wakacjach w Apulii na południu Włoch. Stolicą tego malowniczego regionu jest Bari, a sama Apulia to również kraina bogata historycznie. Na każdym kroku podziwiać można bajkowe domki trullo, podwodne groty, oliwki i winnice. Madeleine oraz Christopher z dziećmi zatrzymali się w ośrodku niedaleko Fasano.

Rodzina wróci do Szwecji najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu, aby w sobotę 14 lipca wziął udział w uroczystościach z okazji urodzin księżniczki Victorii.

4 komentarze

 1. Stolicą Apulii jest Bari :) Bali ma troszkę inne położenie na mapie świata.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba gdzieś przeoczyłam informacje,że Maddie planuje wydać książkę:)Mam nadzieję,że mimo opóźnień plan nie upadnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Też nie kojarzę informacji o książce Maddie to całkiem fajny pomysł
  Już nie mogę doczekać się urodzin Victorii

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy ona się zamienia w celebrytkę, że musi wydawać książki ? Albo idzie śladami tej dennej Sary Ferguson, która zrobiła siebie nie tylko celebrytkę, ale również pośmiewisko ?

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.