Tego mogłeś nie wiedzieć o... księżniczce Madeleine!

2018/07/13

Embed from Getty Images

Księżniczka Madeleine jest utalentowaną projektantką zarówno wnętrz jak i ubrań. Księżniczka Victoria zdradziła przed laty, że nie śledzi najnowszych trendów i to młodsza siostra pomaga jej jeśli chodzi o ubrania. Teraz oczywiście Victoria ma własną stylistkę, jednak nadal zaciąga porad siostry. Madeleine bardzo lubi projektować wnętrza. Urządziła wszystkie swoje dotychczasowe apartamenty i domy, a także zaprojektowała wystrój wnętrz Pałacu Haga - oficjalnej rezydencji księżniczki Victorii i księcia Daniela. Piękne wnętrza pałacu to wszystko dzieło Madeleine.

Embed from Getty Images

Sama przyznaje, że gdyby nie była księżniczką pewnie pracowałaby jako dekoratorka wnętrz lub projektantka mody. Księżniczka Madeleine sama zaprojektowała sukienkę w której wystąpiła na wręczeniu nagród Nobla. "Chciałam żeby to była czerwona sukienka, jednak nie taka zwykła, dlatego postanowiłam dodać koronkę na ramionach i z jednej strony. To była świetna zabawa zaprojektować samemu swoją suknię". Nikt nie wiedział jak będzie wyglądać, aż do rozpoczęcia ceremonii. Jedynie królowa widziała wstępny projekt, który Maddie pokazała jej do zaakceptowania. 

7 komentarzy

 1. Wnętrza Pałacu Haga są rzeczywiście urządzone przepięknie.Madeleine ma rękę do projektowania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ to zdjęcie jest piękne <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie miałam pojęcia że Madeleine sama zaprojektowała tę sukienkę ciekawe czy w przypadku innych sukni z rozdania Nobli też podrzuca swoje pomysły projektantom?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. W większości przypadków są to projekty na specjalne zamówienie i Madeleine dzieli się swoją wizją sukni. Aczkolwiek Sofia i Victoria robią podobnie.

   Usuń
 4. Sama już w kilku postach podawałaś te informacje, więc nie jest to niespodzianka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie jest nie kazdy o tym wie lub czytal wczesniej :)

   Usuń
 5. To dziwne, pomimo talentu i niewątpliwej urody, Madelaine wypada najsłabiej pod względem udanych kreacji wśród wszystkich pań na dworze.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.