Pierwsze urodziny księcia Gabriela!

2018/08/31

Erika Gerdemark Kungahuset

Dzisiaj książę Gabriel świętuje swoje pierwsze urodziny! Z tej okazji dwór królewski wydał nowe fotografie małego księcia wykonane, tradycyjnie, przez Erikę Gerdemark. Książęca para napisała na swoim instagramie życzenia synkowi dodając urocze zdanie od siebie: "przez rok przyniosłeś nam i swojemu bratu tak wiele radości". 


Książę dzisiejszy dzień spędził ze starszym bratem i rodzicami w domu - Villi Solbacken. Podobno z okazji urodzin braciszka książę Alexander nie poszedł do żłobka (jak wiadomo księżna Sofia kilka razy w tygodniu prowadza starszego syna do zaufanej placówki w centrum stolicy).  Rodzina planuje świętować urodziny Gabriela wraz z najbliższą rodziną dzisiaj i w trakcie weekendu.

Jak Wam się podobają najnowsze zdjęcia Gabriela? Nie mogę uwierzyć jak bardzo mały książę podobny jest do swojej mamy! Tak jak i książę Alexander do taty.

22 komentarze

 1. Zgadzam się z tobą, Marlena. Gabriel to cała mama.

  OdpowiedzUsuń
 2. podobny do mamy i do dziadka Eryka

  OdpowiedzUsuń
 3. Dokładnie-Gabriel to cała mama,przynajmniej na razie. Jego oczy są absolutnie cudowne!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. nie zapisują się komentarze!

  OdpowiedzUsuń
 5. Rzeczywiście Gabriel to skóra zdarta z Sofii.
  A dopiero co się urodził.Pamiętam,jak czekałam na ogłoszenie płci dziecka,będąc prawie pewną,że to chłopczyk: )

  OdpowiedzUsuń
 6. Wybacz Marleno, ale zachowujesz się ciut dziwnie. Wybierasz tematy, które przynoszą Ci najwięcej wyświetleń i budzą największe zainteresowanie wśród ludzi, pomijając te równie ważne: wizytę Vickan w Dalsland czy zdjęcia Sofii z biegów. Piszesz, że to jeszcze nie powrót na bloga: ty już wróciłaś, ale Ci się nie chce, więc tak zwodzisz ludzi. Ja rozumiem, że masz studia, pracę, życie prywatne, ale jeśli się czegoś podejmujesz, to idź na całość, albo odpuść. A nie wybierasz sobie informacje, które przynoszą Ci najwięcej wyświetleń na blogu, a resztę pomijasz, jakby aktywność członków SRK. Ja czuję się oszukana przez Ciebie, bo albo wracasz na pełen etat, albo odpuszczasz do końca, bo ja osobiście jestem zawiedziona jako stała czytelniczka bloga. Wiem, co napiszesz: że to nie ty bedziesz decydować, kiedy i co będę pisać, ale jestem konkretna osobą i wolę napisać najgorszą prawdę niż najlepsze kłamstwo. Bo na pewno Ci słodzić nie będę, a grać na czyiś emocjach też trzeba umieć, co Ci się poniekąd udaje.

  OdpowiedzUsuń
 7. Oczy i uśmiech zdecydowanie po mamie

  OdpowiedzUsuń
 8. Marleno wracasz do nas? Czy to tylko jednorazowe niespodzianki?

  OdpowiedzUsuń
 9. uśmiech już ma uroczy :) czekamy na więcej zdjęć

  OdpowiedzUsuń
 10. podobieństwo do taty również jest, ślicznie się prezentuje mały Gabriel :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ale z niego uroczy słodziak :3 Wszystkiego najlepszego ;*

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.