Alexander i Gabriel z babcią w sesji dla Elle

2018/12/11


Królowa Silvia udzieliła ekskluzywnego wywiadu szwedzkiemu Elle. Artykuł został oczywiście opatrzony piękną sesją królowej z okazji zbliżających się 75 urodzin.
Okazuje się, że w sesję zaangażowani zostali również dwaj wnukowie królowej - Alexander i Gabriel. Książęta zostali sfotografowani bawiąc z babcią w ogrodach  Pałacu Drottningholm. Okazuje się, że królowa tego dnia opiekowała się wnukami, kiedy ich rodzice sprawowali oficjalne obowiązki, a ich uczestnictwo w sesji było bardzo spontanicznie i nieplanowane.


Ponadto na jednym ze zdjęć z sesji możemy zobaczyć biurko królowej, a na nim rodzinne fotografie. Urocze zdjęcie uśmiechniętego od ucha do ucha króla, zdjęcie Madeleine i Christophera z dnia ślubu, wcześniej niepublikowaną fotografię Victorii i Daniela z Estelle, a także zdjęcie Sofii i Carla Philipa, które zostało wykorzystane w ich zaproszeniach ślubnych.Niezapomnijcie zajrzeć do poprzedniego postu :)

8 komentarzy

 1. Przepiękne zdjęcia! Wspaniale, że brali udział w sesji, uwielbiam takie naturalne zdjęcia

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcia Królowej z wnukami są bardzo ładne, widać, takie rodzinne :) No a zdjęcia na biurku świadczą o silnej więzi między członkami SRK. Coś wspaniałego :)


  ksiezna-meghan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne zdjęcia mam nadzieję że w sieci pojawi sie też treść wywiadu

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakby były tam wszystkie wnuki,to byłby już ideał:)Cudownie,że Sylvia choć królowa,to jest też babcią,która zostanie i zaopiekuje się dziećmi,gdy rodzice są w pracy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Marleno czapki z głów nie dość, że prowadzisz znów świetnego bloga to jeszcze zarządzać cisną grupą. Brawo!

  OdpowiedzUsuń
 6. Cieszę się że piszesz tylko Sofii co za dużo osób to jednak niezdrowo i na blogu jest duże zamieszanie Tym bardziej że każda osoba jest inna i indywidualna popieram pisanie o jednej a porządnie!

  OdpowiedzUsuń
 7. O jesu. Jaka piekna kopieta😮😮😮😮😮
  A fnuk pszystojny😊

  OdpowiedzUsuń
 8. O jesu. Jaka piekna kopieta😮😮😮😮😮
  A fnuk pszystojny😊

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.