Księżna Sofia w Afryce

2019/02/08
Księżna Sofia spędza ten tydzień w Afryce pracując z Project Playground. Księżna udała się do RPA na początku tygodnia po spędzonym rodzinnie weekendzie w zaśnieżonym Sztokholmie. Nie wiadomo jak długo księżna zostanie w Afryce.


Książę Carl Philip został w Szwecji, a wczorajszego wieczoru dołączył do pary królewskiej i księżniczki Madeleine na gali z okazji 20-lecia World Childhood Foundation. Wśród zaproszonych wczorajszego wieczoru była również hrabina Marienne Bernadotte czy Andrea Brodin i Cedric Notz (przyjaciele Madeleine i Christophera) oraz wielu przyjaciół dzieci pary królewskiej.


4 komentarze

 1. Cieszy mnie widok Madeleine.Przypomniały się dawne czasy,gdy młodsze rodzeństwo Victorii nie miało małżonków i zawsze razem pojawiało się na galach.
  Wizyty w RPA dla Sofii na początku roku stały się już tradycją.

  OdpowiedzUsuń
 2. Maddie pięknie wygląda czy wam też ta suknia przypomina suknie Meghan?? Carl philip jak zwykle przystojny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Królowa Sylwia z królem elegancko się prezentowali na gali a Księżniczka Madeleine z księciem Carlem Filipem po prostu ślicznie.Mam nadzieję,że w tym roku będziemy widywali księżniczkę częściej:)DW

  OdpowiedzUsuń
 4. Też bym się chętnie wybrała do ciepłego kraju ;)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.