Księżniczka Madeleine z dziećmi u Romero Britto

2019/05/22

Romero Britto Instagram

Księżniczka Madeleine wraz ze starszymi dziećmi, księżniczką Leonore i księciem Nicolasem, odwiedziła wczoraj studio  swojego przyjaciela Romero Britto. Pierwsze wspólne zdjęcia Madeleine i artysty zostały zrobione w 2011 roku przy okazji Angel Ball podczas, którego wspierano Gabrielle's Angel Foundation. Od tego czasu Romero angażuje się w World Childhood Founadtion. W ubiegłym roku pojawił się również na Thank You Gala w Nowym Jorku. Obecnie artysta mieszka i tworzy w Miami na Florydzie, gdzie przed niespełna rokiem przeprowadziła się księżniczka Madeleine z mężem i dziećmi.

Romero Britto Instagram

Romero Britto to brazylijski artysta, malarz, drukarz sitowy i rzeźbiarz. W swoich pracach łączy elementy kubizmu, pop-artu i malowania graffiti, wykorzystując żywe kolory i śmiałe wzory jako wizualny wyraz nadziei, marzeń i szczęścia. wikipedia 
Jego wystawy były pokazywane na całym świecie, tworzył między innymi dla Pepsi, Disneya czy ONZ.


Romero przygotował się na popołudniową wizytę księżniczki i jej dziećmi. Na gości czekały grafiki do pokolorowania przedstawiające Leonore, Nicolasa i Adrienne, które wspólnie pokolorowali. Dzieci kolorowały swoje portrety według wybranymi przez siebie kolorami.

Romero Britto Instagram

Dwór potwierdził wczoraj, że księżniczka Madeleine przyleci na obchody Święta Narodowego. Nie wiadomo czy cała rodzina przyleci wspólnie za jednym razem. Nie potwierdzona jest również obecność Christophera, jednak ze względu na zobowiązania zawodowe mąż księżniczki nie jest w stanie z dużym wyprzedzeniem zaplanować przylotu i swojej obecności (jest ona jednak jak najbardziej możliwa). Księżniczka Madeleine planuje przylecieć do Szwecji pod koniec maja. jej wizyta zbiegnie się w czasie z premierą jej książki dla dzieci. "Stella i sekret" zostanie wydana w języku szwedzkim i angielskim oraz jet związania z obszarem działania World Childhood Founadtion. Księżniczka napisała na swoim instagramie w styczniu Jestem bardzo podekscytowana, że w końcu mogę podzielić się z wami książką, która, mam nadzieję, pokaże dzieciom, jak ważne jest, aby stanąć w obronie siebie i otwarcie mówić, kiedy coś nie jest w porządku.

Romero Britto Instagram

Więcej zdjęć:

10 komentarzy

 1. Jeju ale Leonore i Nicolas są już duzi

  OdpowiedzUsuń
 2. Nicolas is so cute

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam Maddie jest taka piękna

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się że Maddie przyjedzie do Szwecji mam nadzieję że zabierze ze sobą rodzinę

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna zabawa dla dzieci i dorosłych.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zawsze mnie ciekawi ten cienki pierdcionek na prawej ręce Madeleine. Marlenko wiadomo od kiedy Maddie go ma? To pamiątka czy prezent od Chrisa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiadomo. Czytałam tylko o spekulacjach, że to prezent od Chrisa i Maddie zaczęła go nosić na prawej dłoni ponieważ jest bez oczka zamiast pierścionka zaręczynowego (na co dzień) żeby kamienieniem nie zranić dzieci. Kojarzę, że były zdjęcia ze spacerów gdzie na lewej miała obrączkę ślubną a na prawej ten pierścionek. W studio widziałam na jednym zdjęciu i obrączkę i pierścionek zaręczynowy (przynajmniej tak mi się wydaje bo słabo widać) oraz oczywiście ten pierścionek na prawej dłoni.

   Usuń
  2. Ten pierścionek wygląda jak obrączka. Mi się też wydaje, że może być od Chrisa. Ale ten zaręczynowy z oczkiem też nosi.

   Usuń
 7. Ten mały jest śliczny i słodki.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale Madeleine ma wredny wyraz twarzy pewnie sie zneca

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.