Książęca rodzina życzy wspaniałego Święta Zesłania Ducha Świętego!

2021/05/23

Foto: Linda Broström Kungl. Hovstaterna


Z samego rana dwór królewski udostępnił dwie, nowe fotografie Następczyni Tronu z rodziną wykonane w ogrodach Pałacu Haga. Na rodzinnej fotografii nie mogło oczywiście zabraknąć Rio - pieska rodziny. 

Za pośrednictwem nowych zdjęć rodzina życzy wspaniałego Święta Zesłania Ducha Świętego: Długo oczekiwana wiosna rozkwitła w pełnej chwale i nadeszła Pięćdziesiątnica, czas uniesienia. 

Wspaniale zobaczyć nowe fotografie rodziny, chociaż pewnie każdy z nas nadal ma nadzieję na nowe zdjęcia z Villi Solbacken od księcia Carla Philipa, księżnej Sofii i ich synów. Niemniej miło zobaczyć rodzinę znowu w komplecie.


Foto: Linda Broström Kungl. Hovstaterna

Nie zapomnijcie zajrzeć również do wczorajszego postu o Jeanie Babtiste Bernadotte!

11 komentarzy

 1. Jestem trochę zaskoczona zdjęciami, bo chyba rodzina nigdy ich nie publikowała na Zesłanie Ducha Świętego. Są przepiękne.
  Nie wiem, czy to moje złudzenie, ale jakoś na zdjęciu z całą rodziną Oscar wydaje się być tak duży, zupełnie inaczej wyglądający niż na fotografii z siostrą. Zresztą bardzo wyrósł i chyba musi do mnie wreszcie dotrzeć, że już nie jest dłużej niemowlęciem:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co roku publikują wiosenne zdjęcia i najczęściej są właśnie związane z Zesłaniem Ducha Świętego, jednak nie zawsze było to wyraźnie akcentowane.

   Usuń
  2. Na pierwszym zdjęciu Oscar faktycznie wygląda na równego wielkością siostrze, ale to pewnie tylko złudzenie, bo na drugim już ta różnica jest większa. A zdjęcia przepiękne! :)

   Usuń
 2. Jest to jedno z najważniejszych świąt kościelnych w Szwecji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna rodzina i słodki piesek :) Super zdjęcia, ale Estelle i Oscar urośli.

  OdpowiedzUsuń
 4. Może zdjęcia Juliana na Dzień Matki?
  W Szwecji jest 30.05. Co myślisz autorko?

  Anouska

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miejmy nadzieję :) w 2019 roku wstawili zdjęcie Sofii z synkami. Możliwe, że wrzucą też coś 6 czerwca z okazji Święta Narodowego, co prawda w zeszłym roku to było tylko zdjęcie Sofii i CP, ale miło byłoby zobaczyć nawet ich dwójkę.

   Usuń
  2. Ciekawe czemu Julian nie miał sesji takiej jak jego bracia? Trochę niefajnie.

   Anouska

   Usuń
  3. Wynika to prawdopodobnie z faktu, iż Julian nie jest członkiem dworu królewskiego i nie nosi tytułu JKW. Po zmianach tytularnych można było spodziewać się takich zmian. Dwór raczej nie opublikuje jego sesji, co najwyżej zrobią to Sofia i CP na swoich social mediach. Aczkolwiek minęło już bardzo dużo czasu i rzeczywiście długo to trwa.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.